v ,

4 RECEPTY DETOXOVÉ VODY, KTERÉ JSOU VYNIKAJÍCÍ PRO naš tělo

Kdykoli někdo zmíní o čištění nebo detoxikaci my okamžitě přemýšlíme o všech komerčních detoxikačních produktech, které jsou téměř vždy s cukrem a plné prázdných kalorií. To, jak můžete předpokládat, způsobuje více škod našemu ​​tělu a jen naruší váš proces hubnutí. Věříte, že děláte něco dobrého a pak se divíte, proč nejsou žádné výsledky.

Navíc už máte aše orgány zanesené toxiny, nejvíce vaše játra a ledviny, takže nemohou dělat svou práci správně? V dnešní době jsme zaplaveny všemi druhy toxinů a chemikálií, zaplavujeme tělo toxickými látkami a naše orgány obtížně plní svou funkci. Takže někdy je dobré udělat něco pro naše játra a ledviny , aby jsme je zbyvili toxinů, ale ne ve formě komerčních produktů, ale něco přírodnějšího a zdraví prospěšnějšího.

Představujeme detoxikační vodu nebo vodu, která změní způsob, jakým se podíváte na očistu navždy. Místo nákupu těch drahých sladkých nápojů začněte svůj den s osvěžující zeleninou nebo ovocnou vodou. Tímto způsobem začnete metabolizovat, podporovat funkci jater a poskytnou vám všechny živiny, které vaše tělo potřebuje, a to vše v džbánu potěšení. Také můžete kombinovat různé přísady, které nabízejí různé přínosy pro zdraví, kromě vypalování tuku a čištění vašeho těla od toxinů.

Podívejte se na několik nejlepších receptů na vodu DETOX.

1-ČERSTVÁ LEMON VODA


Složení:

Polovinu okurky
jeden citron
několik větviček máty
Voda
Příprava:

Opláchněte citron a okurku a nakrájejte je. Opláchněte listy máty . Přidejte všechny přísady do džbánu a nechte ji přes noc . Následující den ráno konzumujte vodu.

Výhody:

Podle odborníka na výživu Meryl Pritchard z Koreu citrony pomáhají při zahlazení toxinů zahájit trávení. Vitamin C také rozjasní pokožku.

2.čerstvá jahodová VODA

Složení:

10 jahod
2 citronové klíny
Čerstvě vymačkaná šťáva z 1/2 citronu
Hrst čerstvých listů bazalky
Příprava:

V galonu vyčištěné vody přidejte všechny další složky a mírně promíchejte dřevěnou lžící. Uchovávejte jej v chladničce po dobu 4 hodin a konzumujte.

Výhody:

Jahody obsahují draslík, antioxidanty, vitamín C a řadu dalších živin, zatímco bazalka má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.

3.Zázvorovo mentolová voda

Složení:

1 okurka
2 palce kořen zázvoru
2 citronové nebo limetkové klíny
12 čerstvých listů máty
himalájskou sůl
Příprava:

Opakujte stejný postup jako u předchozí detoxikační vody.

Výhody:

Zázvor je vynikající kořen s řadou přínosů pro zdraví, včetně uvolnění žaludku a bolesti v krku.

4.Mango ananasová voda

Složení:

Ananas a mango na kostky
Několik citronových klínů
Voda
Příprava:

Vše promíchejte a užívejte si.

Výhody:

Ananas je plněn bromelainem, což je enzym s vynikajícími protizánětlivými vlastnostmi. Mango, na druhou stranu, jsou skvělé pro trávení

Autor: admin

Boj o život! Jak mě tato rostlina zachránila před rakovinou, toto je pravdivý příběh!

Vaše WC bude vždy čisté a svěže vonět. Jediné, co potřebujete, je toto