v

7 dní – 7 sklenic: Jedna z vůbec nejúčinnějších metod, která spaluje břišní tuk!

Lidé, kteří trpí nadváhou a chtějí ztratit některé to kilo navíc, zpravidla volí přísnou dietu nebo někdy liposukci, pokud již neexistuje jiná možnost
Vždy, ale existuje jiná možnost – mnohem jednodušší a mnohem efektivnější, než si dokážeme představit.

Proč ne každá přírodní cesta není efektivní a jak dosáhnout vysněného cíle hubené postavy? Pokud chcete shodit nějaké to kilo navíc, aniž byste poškodili vaše zdraví, jste na správném místě.

Zeštíhlující nápoj:

Pomocí tohoto jednoduchého nápoje se budete moci zbavit přebytečného tuku v oblasti břicha jednou provždy. Tento zeštíhlující nápoj je velmi snadný a rychlá na přípravu a nestojí skoro nic. Má úžasnou chuť, a co je nejdůležitější, všechny zdravé a důležité živiny jsou součástí tohoto hubnoucího nápoje.

Chcete-li být v dobré fyzické kondici a cítit se dobře, věnujte velkou pozornost tomu, co konzumujete. Vyberte si zdravější potraviny, minimalizujte přídavky, konzumujte více zeleniny a ovoce, více celých zrn a úplně ze svého jídelníčku odstraňte cukr a sladkosti!

Pak můžete zkusit tuto úžasnou zeleninovou šťávu, která podpoří proces spalování tuku.

Co budeme potřebovat:

Sklenici petrželové natě
Stonek celeru
3 kousky ananasu
1 okurka

Postup:

Za prvé je třeba velmi pečlivě umýt zeleninu a ovoce ve studené vodě. Potom nakrájíme petrželku a kořen celeru nakrájíme na kusy, okurku nakrájíme na kolečka (okurku si můžete oloupat, ale nemusíte). Potom vložíme všechny ingredience do mixéru. Mixujeme, dokud se nám směs stane homogenní.

  • Užívání

Tuto šťávu je nejlepší pít brzy ráno na lačná žaludek. Možná se Vám šťáva bude zdát málo sladká, ale sladit ani cukrem a ani žádnými umělými sladidly se nedoporučuje.

Ujistěte se, že budete konzumovat tuto šťávu, ne více než 15 minut poté, co jste ji udělali – ztratila by cenné živiny.

Tato šťáva je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínů a užitečných živin. Pijte tuto šťávu po dobu jednoho týdne a jistě si všimnete, že jste zhubli a ztratili jste nějaké to množství břišního tuku. Také si určitě všimnete, že se cítíte mnohem silnější a šťastnější, a uvidíte, že hubnout se dá i s radostí!

Mějte na paměti, že konzumace této šťávy po dobu delší než jednoho týdne není vůbec přijatelná. Jakmile ji začnete konzumovat, sledujte, jak reaguje vaše tělo a když se objeví jakékoliv nežádoucí nebo nepříjemné reakce, přestaňte neprodleně tento nápoj konzumovat!

Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 

Sdílet

Autor: admin

Recept na velmi chutný zelný salát: Je jako z KFC – s touto přílohou prostě nešlápnete vedle!

Capuccino řezy s lehkou a jemnou chutí. Zamilujete si ji hned po prvním ochutnání!