v ,

Až moc velká náhoda: Manželé zjistili, že se setkali 11 let před skutečným seznámením

Náhody se v životě dějí zcela běžně. To může potvrdit také čínský manželský pár pan Ye a paní Xue, kteří nedávno zjistili, že se náhodně setkali už jedenáct let před jejich prvním skutečným seznámením. Toto zjištění pro ně bylo opravdu šokující a nyní jej berou jako znamení osudu, zvlášť když pocházejí ze země, která má přes miliardu obyvatel.

Čínští manželé pan Ye a paní Xue jednou seděli nad fotkami a ukazovali si místa, která navštívili, když se ještě neznali. Věděli také, že v červenci roku 2000 oba navštívili sedmimilionové město Čching-tao, kde se nezávisle na sobě vyfotili před rudou sochou na náměstí.

Jaký byl jejich šok, když zjistili, že na jedné z fotek je záběr na paní Xue a přitom pan Ye stojí v pozadí jenom pár metrů od ní. „Když jsem viděl tu fotografii, velmi mě to překvapilo a naskočila mi husí kůže,“ prozradil pan Ye.

Manželé se přitom skutečně seznámili a zamilovali se do sebe až v roce 2011, a to v jiném městě, které je od města Čching-tao vzdálené přes tisíc kilometrů.

Podle přátel obou z manželů šlo o znamení osudu a důkaz toho, že pan Ye a paní Xue skutečně patří k sobě. V současné době oba manželé plánují i se svými dvěma dcerami vrátit se na místo, kde se v roce 2000 nevědomky poprvé setkali. A proč? Před sochou na náměstí si chtějí udělat společné rodinné foto.

Autor: admin

Když přišla po porodu na kontrolu, čekal ji šok. Maminka se neubránila slzám

Nejstarší doktorka na světě. Je jí 92 a denně operuje