v ,

Babičky šikulky. To co uvidíte , znamená dát do toho celou svou duši a šikovnost….

Jsme si jisti, že téměř každá žena ráda dělá vyšívá, plete,háčkuje . Je úžasné vytvořit něco vlastníma rukama ! Irina opravdu ráda vyšívá, její sestra šije měkké hračky a vyrábí ručně vyráběné pohlednice Každá z nich něco umí…

Pletení je meditace a soustředění, záležitost, bez níž miliony žen po celém světě si nedokážou představit svůj život. Neurologie uznává pletení jako novou jógu, takže tento koníček silně ovlivňuje své fanoušky.

A pomocí pletení můžete nejen harmonizovat nervový systém a bavit se, ale také vytvářet rozsáhlé projekty, které pomáhají ostatním lidem.

Modelování domu a celé ulice vlastníma rukama

Tady je velmi krásný příběh o ženách, které poslaly svou energii a své oblíbené hobby do dobré věci.

73-letá žena měla skvělý nápad – uplést model svého domu. A proč ne? Žena velmi ráda plete, a tak se začala věnovat tomuto zvědavému projektu. Ale to byl jen začátek. Ukázala svým přátelům výsledný dům, vyrobený do nejmenších detailu, a když viděla jejich reakci, uvědomila si, že nechce přestat.

 

Připojili se i její přátelé, kteří byli v té době v klubu pletařek. Tyto ženy se rozhodly uplést svou rodnou vesnici, ve které společně žijí .

Pro práci 35 zájemců pro toto jemné pletení vzalo záležitost a podnikání se začalo aktivně rozvíjet. Každou středu shromažďovali postupně svůj neobvyklý plán.

 

Nejmladšímu účastníku projektu – je 49 let a nejstaršímu – 97 let! Po nějaké době se těmto šikovným ženám podařilo propojit celou vesnici v nejmenším detailu!

 

Výsledkem bylo rozvržení města, která zahrnuje všechny základní budovy: kostel, pošta, hospody a obchody, stejně jako staré továrny na výrobu triček a mlýna, kolem kterého obec rostla.

 

Model obce Klochmills je vyroben z různých technik.

Stačí se podívat jak útulně, teple a pestře vypadá!

 

Zde můžete vidět hřiště a zahradní plochy s květákem. Manžel paní Etchensonové, 71letý Edgar, financuje klub své ženy. Díky němu si ženy koupily vlnu a vše pro práci.

 

Tento mimořádný kus pletacího umění již vidělo patnáct set lidí (s počtem obyvatel jen 1 tisíc).

Důchodci sní, že jejich projekt bude ukázán co nejvíce lidem. Ale oni nesledují cíl stát se slavnými, jejich touhy jsou ušlechtilejší! Ženy hodlají získat více než 3 tisíce eur, aby darovaly své charitativní organizaci, aby bojovaly proti rakovině.

 

Mimo jiné je projekt krásný tím, že přitahuje starší vesničany, kteří po odchodu do důchodu zůstali bez práce . Tanhle plán jedné krásné ženy přinesl výhody celé vesnici a ona je velmi šťastná, že její nápad dosáhl takového rozsahu.

 

A víte, že kromě jiných důležitých plusů je pletení nejsilnější prevencí Alzheimerovy choroby . Celé populaci na planetě neurologové doporučují, aby se lidé zapojili do pletení. Jeho účinnost je několikanásobně vyšší než řešení křížovek. Dokázané vědou!

Osobně jsem byl velmi ohromen tímto jednoduchým a mírně naivním, ale velmi krásným příběhem. Chci přát ženám další úspěch ve své ušlechtilé věci!

Líbí se vám článek? Sdílejte informace se svými přáteli a známými, kteří rádi pletou . Možná, že některé z nich budou inspirovat zajímavé a užitečné projekty!

Autor: admin

Když uvidíte, že dítě sedí v této pozici, okamžitě ho zastavte. Tady je vážný důvod…

Design nehty jaro-léto 2018: foto