v ,

Berete si s sebou na záchod mobil? Raději to už nedělejte!

Špatné návyky si člověk vytváří snadněji než ty užitečné. Chodit na toaletu s telefonem vyžaduje vaši plnou pozornost a pokud jste se v této situaci našli i vy, měli byste přehodnotit vaše zlozvyky.

Faktem je, že lidé tráví na toaletě 2x více času, když si s sebou vezmete i telefon. Kromě toho, že ztratíte pár minut života a zvýšíte riziko pádu telefonu do toalety, riskujete i své zdraví.

Pokud si ho vezmete s sebou na toaletu, s vysokou pravděpodobností se kontaminuje bakterií E. coli nebo salmonelou. Nezáleží ani ta tom, jak jste opatrní při dodržování hygienických návyků.

Patogenní organismy se mohou usadit nejen na kůži rukou, ale dokáží svobodně žít i na displeji telefonu – skvělé teplé místo, kde mohou žít i několik dní. Během telefonování se dotýkáte vaší kůže a toto zařízení nechybí ani při pojídání. Tehdy se tam už vytvářejí zárodky v plném proudu.

Následky infekce škodlivými bakteriemi mohou být katastrofální. Nevolnost, zvracení, křeče, žaludeční problémy. Infekce salmonely může vést v některých případech vést až k smrti.

Je nutné, abyste přestali navštěvovat WC s vaším smartphonem a to zejména na veřejných toaletách, kde je hodně lidí.

Také se ujistěte, že si budete pravidelně čistit displej tabletu či telefonu dezinfekčním prostředkem: alkoholem nebo octem, měkkým hadříkem z mikrovlákna.

Nezapomínejte na to, jaké je vaše zdraví důležité a podělte se o tento článek i s vašimi přáteli!

Autor: admin

Toto je nejsilnější přírodní lék na regeneraci jater. Takto ho jednoduše připravíte!

Chtěl chytit velkého pavouka a ohromit své přátele. Pokud se bojíte pavouků, tak pozor!