v , ,

Česnek je přirozený antibakteriální přípravek, můžete jej použít pro tolik věcí mimo kuchyň.

Česnek je rozhodně nejužitečnějším jídlem v domě!Vždy jsem byl velký spotřebitel česneku. Chtěl bych ho ráno dát na toasty! Mám rád jeho chuť a protože je to přírodní antibakteriální látka, vím, že je to dobré pro celou rodinu.

Ale česnek je mnohem víc než kuchyňské jídlo! Jedná se o super potravinu, která by měla být používána mnoha jinými způsoby

Protizánětlivé vlastnosti česneku umožňují odstranit třísku snadněji než jehlou, jak to dělají naše matky. Umístěte kus česneku na obvaz a pokryte na třísku. Po 30 minutách se zánět výrazně sníží, tříska bude vyleze z kůže. Tentokrát to půjde snadno odstranit pomocí pinzety.

Kůže.

Vzhledem k tomu, že česnek je antioxidant a protizánětlivý, může pomoci uklidnit podrážděnou kůži, jako jsou vyrážky a dokonce i lupénka. Cukr a česnek na postižených oblastech pro rychlejší uzdravení.

Nohy.

Česnek upokojuje a léčí plísňové infekce, jako je například noha sportovce. Přidejte několik stroužků drceného česneku do nádoby teplé vody a namočte nohy po dobu 30 minut. * Na obrázku je česnek celistvý, ale musí být rozdrcen, aby se šťáva uvolnila.

Bradavice.

Česnek je dobrý prostředek k odstranění bradavice! 

Vlasy.

 

Česnek přispívá k růstu vlasů. Použitím česneku přímo na pokožku hlavy přispíváte ke zvýšení krevního oběhu v blízkosti kořenů vlasů, což podporuje zdraví vlasů. Toto je oblíbený tip pro lidi, kteří ztrácejí vlasy a kteří dosahují výsledků tím, že opakují toto gesto každý den, zatímco vstávají a odcházejí do sprchy o 30 minut později.

Akné.

Česnek je antibakteriální a antioxidant, takže zabíjí bakterie, které způsobují akné. Vtírejte česnek přímo na místa, počkejte 30 minut a opláchněte kůži. Opakujte, dokud nezmizí

Nádobí.

Už jste si někdy všimli, že česnek dělá na prstech lepkavý film? To proto, že česnek má přirozené lepivé vlastnosti! Malá cesnaková šťáva může opravdu pomoci opravit praskliny ve skle a keramice. Jednoduše rozdrvíte stroužky česneku a nasypte česnekový džus přes trhlinu. Vyčistěte přebytečnou šťávu a nechte ji uschnout. Přirozené lepidlo zabrání praskání prasklin.

 
 
 

Autor: admin

Tento 42-letý dům má rozlohu jen 60 m². Když uvidíte, jak vypadá uvnitř, okamžitě se zamilujete!

Student, který má málo peněz, staví svůj vlastní drobný dům, aby se vyhnul dluhu