v

Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k druhým lidem?

Každý člověk má jiné prsty, někdo je má více zakřivené, někdo zase více

rovné, každý to má prostě tak jak se s tím narodil. Ale podle tipu se

rozdělují ukazováčky do základních třech skupin, které by měli svou

podobu mít nějak jak vás ukazováček. Podívejte se jak na tom jste.

Ukazovák neboli ukazováček je jeden z prstů lidské ruky. Sousedí na jedné straně s palcem, na druhé s prostředníkem. Obvykle je nejcitlivějším prstem, je mimo jiné užíván právě k ukazování a je obecně prstem nejpoužívanějším. Není ovšem nejdelší. Je kratší než prostředník a někdy bývá kratší než prsteník. Proto vám dneska ukážeme tři typy ukazováčku aby vám ukázali jak na tom je váš charakter vůči vztahu a ostatním lidem. Typy ukazováčku rozdělíme do třech kategorii na typ A, typ B a typ C. Ukazováček si porovnejte s ukazováčkem na fotce a podívejte se jaký je to typ. Podle typu se pak dozvíte jak na tom tedy jste.

Typ A
Jste spíše introvert a nerad dáváte své city najevo. Obvykle se chováte melancholicky a to vám pomáhá předstírat, že jste silná osobnost. Lidé vás berou jako chladnějšího člověka, ale ve skrytu duše takoví nejste. Jste nezávislá osobnost, která je uvnitř emotivní a citlivá, ale nedáváte to najevo. Naopak ve společnosti se umíte chovat a působíte elegantně. Nesnášíte lháře, podvody a pokrytectví.

Typ B
Nejste příliš zodpovědná osoba. Zodpovědnosti a iniciativě se spíše vyhýbáte, jste raději, když vás někdo vede. Pokud se do někoho zamilujete, je to navždycky. Patříte jen tomuto člověku a věnujete mu veškerou svou pozornost a čas. Jste velmi citlivá osoba, a když se pro něco rozhodnete, tak to také i dokončíte. Při jakékoliv situaci dokážete zachovat klidnou hlavu, i když uvnitř jste rozrušení. Jste velmi zranitelní, proto byste si měli dávat pozor na to, komu důvěřujete. Sníte o tom, že potkáte člověka, který vás bude milovat tak moc, jako jste schopni milovat vy.

Typ C
Jste takový menší nervák a je velmi lehké vás vyprovokovat. U ničeho dlouho nezůstanete a málo co dokončíte. Jste zahledění spíše do sebe, ale dokážete respektovat i jiné. Nemáte rádi zbytečné problémy a neradi se pouštíte do věcí, kterým nerozumíte nebo které se vás netýkají. Pokud se s někým hádáte, nemáte problém přijít s omluvou jako první, protože se nedokážete hádat příliš dlouho. Dokážete odpouštět rychle. Chcete, aby vám lidé věřili a dokázali se na vás spolehnout. I vy byste si měli dávat pozor na to, komu věříte. Jste velmi citlivý a zranitelný člověk.

Váš názor k článku můžete vyjádřit v komentářích, nebo můžete sdílet tento příspěvek mezi své kamarády, popřípadě se můžete stát fanouškem na naší facebookové stránce.

 

Autor: admin

Dejte česnek na náplast a přiložte ji k tělu, to co potom bude následovat je neuvěřitelné.

Poskládala k sobě na zahradě 20 palet. Výsledek ohromil každého