v ,

Dívky, buďte opatrné: Můžete ztratit paměť, vlasy, nehty, a to používáním …

Všechny ženy pozor! Používáním tohoto můžete ztratit paměť, vlasy, nehty … Příběh se stejným scénářem se může stát i vám, pokud uděláte stejnou chybu!

Jednoho dne jistá žena omdlela ve vlastní koupelně. Už delší dobu pozorovala vypadávání vlasů a nehtů. Podle doktorů bylo toto všechno výsledkem toxického šoku způsobeného používáním tamponů. Nejenže jí vypadávaly vlasy a nehty, dokonce i kůže!

Z tohoto důvodu ji lékaři přivedli do umělého spánku a probudili až po 8 dnech. Nepamatovala si své 3 dcerky a dokonce nevěděla ani kdo je. Vypadalo to, že její mozek přestává fungovat. Nevěděla dokončit větu a problémy jí dělala i chůze. Léčba trvala dlouhé 2 roky. Specialisté varují, že používání tamponů může být velmi riskantní. Je nutné je správně aplikovat a měnit alespoň jednou za 8hodin.

V opačném případě spolu s krví, tepoty a vlhkým prostředím vytvářejí ideální podmínky pro tvorbu nebezpečných bakterií. Jestliže používáte tampony v noci, není nutné je měnit až do rána, jelikož ve vodorovné poloze je krvácení méně intenzivní. Nezapomeňte tuto informaci šířit mezi přáteli a pomoci tak někomu!

Autor: admin

Kuřecí řízky v tom nejlepším bramborovém těstíčku jaké jste kdy měli! Hotové za 20 minut!

Upiloval strom, ale nevěděl co s ním. Jeho manželka přišla s geniálním nápadem