v

Dokonalý postupný sestřih si vykouzlíte za pár minut i sama doma: kadeřnici více nepotřebujete a ještě i ušetříte!

Tato žena ukázala, že na perfektní postupný sestřih opravdu nepotřebujete chodit ke kadeřnici. Při troše šikovnosti to s tímto postupem zvládnete i sama doma!

postup:
Jako první si důkladně rozčešeme vlasy a vypneme je do gumičky do koňského ohonu tak, aby byl naopak, čili ne vzadu, ale vpředu. Vezmeme ostré nůžky, vlasy si zarovnáme prsty a uděláme rovný střih někde v úrovni brady.

Následně v místě střihu zastřihujeme hustě vlasy svisle.

Nyní vlasy rozpustíme a znovu pročešeme. Oddělíme vpředu hrubší pramen vlasů (zbytek zagumičkujeme do ocasu), jako bychom si šli stříhat ofinu, jemně zatočíme a znovu přidržíme prsty. Odstřihneme asi v úrovni úst

Potom znovu uvolníme vlasy, vezmeme asi tolik vlasů, jako na falešný cop a zbytek vlasů znovu sepneme do ocasu. Volné vlasy uhladíme mírně stranou a sestřihneme zešikma.

Totéž uděláme i na druhé straně. Pak vlasy porovnáme, zda je délka na obou stranách stejná.

Nakonec ještě zkrátíme celkovou délku vlasů.


Hotovo! Teď už stačí jen vlasy vyfénovat a upravit účes (můžete vlasy vyžehlit, nebo jemně natočit kulmou). Výsledek je fantastický.

Autor: admin

Tajný trik pro krásné vlasy: Přidejte do šamponu tento malý zázrak a uvidíte ten rozdíl!

Bez tohoto osvěžovače vzduchu si už náš domov ani neumíme představit: Krásné rozvoní každou místnost a navíc čistí ovzduší!