v ,

GALERIE: Muž našel u silnice opuštěného psa. Majitel ho vyhodil kvůli naprosté hlouposti!

Psi jsou velmi věrní, nejlepší přátelé a opravdoví ochranáři. Proto je to naprosto nepochopitelné a srdcervoucí, když je opuští lidé, kterým důvěřují. Pes je mnohem víc než jen mazlíček, v mnoha domácnostech se stává členem rodiny. Přesto někteří majitelé s nimi stále zacházejí tak krutě. Jeden labrador jménem Larry, ví o tom svoje. Byl nalezen řidičem kamionu na okraji silnice.

Podle organizace The Dodo osmiletý Larry musel opustil rodinu, když se stěhovali. Larry musel od té doby žít na ulici. Když řidič často vídával labradora ve stejné pozici, zřejmě hladového a ve velmi špatném stavu, rozhodl se založit si účet na Instagramu a zjistit, zda by mu s ním někdo pomohl. Jeho fotku sdílel s vírou, že mu pomůže najít nový domov.

Díky jeho příspěvku se Larryho ujala služba pro záchranu zvířat, podrobili ho vyšetřením u veterináře a zjistili, že trpí Cushingovou chorobou, která způsobuje zdravotní problémy jako vypadávání chlupů, změny vzhledu kůže a otok břicha. Organizace investovala nemalé finanční prostředky do jeho léčby a Larryho se jí podařilo zachránit. Nový domov však stále hledá. My doufáme, že brzy najde milující páníčky a fotky jako ta následující se na internetu budou objevovat čím dál méně.

Autor: admin

Díky tomuto koření se zbavila přebytečného tuku!

Po poslání své fotografie se s ní přítel okamžitě rozešel. Vidíte to taky?