v

I krátké vlasy mohou vypadat luxusně. Vyzkoušejte jeden z těchto 8 tipů a vytvořte si objemné vlny, se kterými zazáříte

Nabízíme vám proto osm tipů jak vyčarovat dokonalé plážové vlny a zazářit v práci, škole, či na večerní párty. Ke každému tipu připojujeme i instruktážní video.

VLNY S POUŽITÍM ŽEHLIČKY NA VLASY
Ano milé dámy, vlnité vlasy se dají vyčarovat i za pomoci ploché žehličky, bez kulmy. V první řadě je nutné aplikovat přípravek na ochranu vlasů před vysokým teplem a můžeme začít. Vlasy si rozdělíme tak, že začneme vlněním spodních pramenů, vrchní si vypneme na vrchol hlavy sponou. Vezmeme pramen vlasů, žehličku pootevřeme a omotáme 1krát kolem žehličky. Následně přejdeme pramenem přes nahřátou část, kterou priklapneme a pomalu táhneme žehličku dolů. Postupně aplikujeme na všechny prameny vlasů a zafixujeme.

VLNY BEZ POUŽITÍ ŽEHLIČKY a kulmy
Rozdělíme si mokré vlasy na dvě stejné části jako kdybychom chtěli zaplétat dva copy. Jednu stranu si stáhneme do gumičky a začneme pracovat s druhou. Použijeme sprej na vlnité vlasy, nebo sprej s mořskou solí, který dodá vlasům chaotičnost, lesk a objem. Vezmeme dva prameny vlasů vrcholu hlavy při cestičce. Oba prameny přetočíme, přidáme k nim další přetočíme a tak postupujeme , dokud se nám neminou vlasy na přidávání. V tomto bodě si cop, který držíme rozdělíme na dvě části, které zatočíme až do konečků a omotáme navzájem. Dolu zafixujeme gumičkou a omotáme do tvaru ulity šneka na boku hlavy. Postup opakujeme z druhou částí vlasů. Necháme usušit a při rozplétání se nejprve přesvědčíme, zda jsou vlasy skutečně suché, aby naše snaha nevyšla nadarmo.

VLNY s použitím kulmy
Myslím, že tento tip je známí většině z nás. Nač bychom však neměli zapomínat je aplikace přípravku na ochranu vlasů před vysokými teplotami. Vlasy si vypneme na vrchol hlavy a pracujeme se spodními prameny. Ty postupně omotáváme kolem horké kulmy. Tloušťku pramenů si volíme podle sebe. Zafixujeme sprejem pro delší trvanlivost.

VLNY OPĚT S POUŽITÍM ŽEHLIČKY NA VLASY
I v tomto tipu se budeme zabývat žehličkou na vlasy. Vlasy si nejdříve pořádně rozčešeme a použijeme ochranu proti vysokému teplu žehličky. Vypneme vrchní prameny na vrcholu hlavy a pracujeme se spodními. Ty po řidších liniích žehlíme od vrchní části způsobem, že žehličku ohneme jednou do hora potáhneme kousek následně do dola potáhneme kousek až ke koncům. Aplikujeme na všechny prameny a zafixujeme sprejem pro delší trvanlivost účesu.

VLNY OPĚT BEZ POUŽITÍ ŽEHLIČKY a kulmy
Daný tip se mi osobně zamlouvá ze všech nejvíce. Potřebujeme na něj gumičkovou čelenku, sprej s obyčejnou vodou, sprej na fixaci a vosk nebo krém na vlasy pro styling. Na vlasy si nasadíme gumičkovou čelenku tak, jako kdybychom si šli vytvořit retro účes. Vlasy navlhčíme vodou a rozdělíme do dvou sekcí. Každou zatočíme a obtočíme v zadu kolem čelenky. Následně obtočené vlasy zafixujeme sprejem. Po uschnutí můžeme rozplést a dodělat styling pomocí vosku nebo krému na vlasy.

VLNY Modelky VICTORIA’S SECRET
V podstatě jde o vlny vytvořené za pomoci kulmy (tip č. 3). Rozdíl je v tom, že všechny vlny kulmujeme tak, aby prameny směřovaly od obličeje. Dodá to vlasům bohatší objem a konce vlasů (cca 5 cm) necháme rovných. Po navlněný všech pramenů je jednotlivě přichytíme sponkami na hlavě a zafixujeme sprejem na vlasy. Můžeme použít i jemnou síťku, aby vše drželo na správném místě. Po několika minutách rozpustíme a doděláme styling.

VLNY PRO KRÁTKÝ STŘIH VLASŮ
I na krátkých vlasech se dají vytvořit plážové vlny. Použijeme kulmu (tip č. 3), s tím rozdílem že střídáme vlny. První (nejblíže k obličeji) musí vždy směřovat ven (od obličeje), abychom docílili bohatší objem. Účes mírně dotvarujeme prsty pro přirozenější vzhled a zafixujeme sprejem.

VLNY narychlo ZA POUŽITÍ culíku
Vlasy si stáhneme do copu a ten pročešeme. Postupně si nakulmujeme vlasy v ohonu, nezapomínáme aplikovat přípravek na ochranu před vysokým teplem. Pokud jsme nakulmovali všechny vlasy v ohonu, rozpustíme ho a zafixujeme sprejem. Vytvořili jsme tak vlny ve spodní části vlasů.

Autor: admin

Chcete se vyhnout klíšťatům? Pak musíte použít tento jednoduchý a účinný trik ať jste v přírodě v bezpečí!

16 jedinečných nápadů jakož i z malé koupelny udělat kouzelné místo. Tip č. 14 mi vyrazil dech