v ,

Jak jednoduše a účinně vyřešit problémy, které nás všechny v letním období trápí?!

Léto je krásné období, ale přichází s ním i řada problémů. Tento článek upozorní na 8 běžných problémů, které mohou zkazit Vaše léto, a triky pro jejich řešení.

My totiž chceme, abyste si opravdu užili Vaše léto. Proto bychom Vám rádi řekli, jak se vyhnout 8 nepříjemným okamžikům, které léto přináší. Také Vám poskytneme nějaké nápady, jak se s těmito situacemi vypořádat, pokud je budete muset řešit.

1. Pocení a zápach
Pocení a nepříjemný zápach Vašich nohou a podpaží může zcela zničit Váš letní vzhled. Dobrou myšlenkou, jak se tomu vyhnout, je nosit ponožky a oblečení vyrobené z přírodních materiálů, jako je bavlna nebo kůže. Změňte denní oblečení a pravidelně se sprchujte.

Dalším užitečným trikem, jak zastavit pocení, je nahrazení kávy zeleným čajem.

2. Podráždění po holení
Může se objevit vyrážka po holení, pokud se holíte pouze v létě, zejména v citlivých oblastech, jako je oblast bikin a podpaží. Chcete-li snížit zarudnutí, otok a svědění, použijte několik kapek levandulového oleje, promíchejte ho s krémem po holení a naneste ho na poškozenou oblast.

Případně přidejte pár rozmačkaných jahod a smíchejte je se smetanou. Naneste na postiženou oblast na krátkou dobu a omyjte teplou vodou.

3. Podráždění kůže na stehnech
Pokud se Vám líbí šortky, nebo mini-sukně, procházky v horkých dnech mohou skončit podrážděnou pokožkou na stehnech. Chcete-li se tohoto problému zbavit, pravidelně hydratujte Vaši pokožku. Používejte krémy, které obsahují přírodní vitamíny C a E, nealkohol, nebo extrakt z okurky. Dopřejte si každodenní sprchu a pečlivě oplachněte vždy všechno mýdlo.

4. Komáři
Všechen hmyz si Vás přeje kousnout, ponořit se do sklenky Vašeho vína a obtěžovat Vás bzučením. Chcete-li je udržet mimo dům, můžete použít několik triků. Pro zakrytí dveří a oken použijte silikonové těsnění, nebo záplaty z plátna. Kupte odpuzovač na bázi přírodních olejů, který obsahuje olej z čajovníku nebo olej z eukalyptu a z citrónu.

5. Prach
Prach, který pochází z otevřených oken v létě, může být jednou z příčin alergií a astmatu. Chcete-li udržet dům čistý a Vaše tělo zdravé, utírejte prach alespoň jednou týdně, změňte povlečení jednou týdně a používejte prachotěsné kryty pro Vaše ložní prádlo.

6. Otrava jídlem
Průjem, nevolnost a zvracení jsou častými příznaky otravy potravinami. Tento problém je však v létě častý. Lidé se shromažďují u grilu a obecně jedí hodně potravin, jež mohou být snadno ohroženy teplem. Pokud je Vaše otrava jídlem mírná, budete potřebovat jen spoustu vody a odpočinku.

Pokud přetrvává po dobu více než pár dní, nebo uvidíte krev ve stolici, obraťte se na lékaře. Pokud je otrava mírná, mohou Vám pomoct léky, jako je rajčatová šťáva, meloun a olivy. Tyto produkty jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají uvolňovat toxiny z Vašeho těla.

Autor: admin

Dort Raffaello na plechu: Božský kokosový zákusek, připravený za 20 minut!

Skutečný příběh: Takto jsem zhubla díky této citronové dietě 10 kilo za pouhé 2 týdny