v ,

JAK ODSTRANIT PIGMENTOVÉ SKVRNY NA RUKOU A OBLIČEJI JIŽ ZA 1 NOC?

Trápí vás tmavé pigmentové skvrny na rukou či obličeji a chtěli byste je odstranit? Způsob, jak to udělat, najdete v našem dnešním článku…

  Ukážeme vám, jak se pomocí jednoduchého, ale extra efektivního domácího toniku, dokážete zbavit většiny z těchto drobných chybiček krásy a to již za jedinou noc. Tento domácí tonik, skládající se z pouze ze dvou obyčejných surovin, vyčistí vaši pokožku na rukou a obličeji nejen od pigmentových skvrn, ale také na akné či vyrážek. Vaše pleť s ním bude vypadat mnohem zdravější a krásnější. Pojďme se nyní podívat na to, jak fungují jeho jednotlivé ingredience.

ak funguje toto domácí pleťové tonikum

Hlavní složkou našeho tonika je bylinka, kterou zřejmě všichni z vás znáte. Je jím obyčejný petržlen. Druhou složkou je citronová šťáva.

Petržel se na péči o pleť používá již po celá staletí, ačkoli známější je při přípravě jídel než jeho kosmetická aplikace. Petržel obsahuje pro pokožku několik velmi cenných látek jako jsou minerály, vitamíny a esenciální oleje. Kromě pleti má široké využití i při léčení zdravotních problémů jako jsou horečky, onemocnění ledvin a močových cest, cukrovky, očních zánětech a dokonce účinkuje i proti impotenci. Na pokožku má zase silné regenerační a bělící účinky.

Citronová šťáva má na pokožku, podobně jako petržel, zesvětlující efekt. Dobře také čistí, dezinfikuje a stahuje póry, čímž brání průniku bakterií a toxinů do pokožky, které mohou způsobovat záněty, podráždění, otoky a zarudnutí.

Recept na odstranění pigmentových skvrn

Pro přípravu našeho tonika budete potřebovat suroviny v uvedeném složení a množství.

  • 2 polévkové lžíce nadrobno nakrájené petrželky
  • 1 čajovou lžičku čerstvé citronové šťávy
     
     
  • 200 ml čisté vody

Příprava

1. Vložte do hrnce petrželku, zalijte ji vodou a přiveďte vodu to do varu.

2. Následně hrnec překrytu pokličkou a na mírném ohni to vařte přibližně 15 minut.

3. Po dovaření nechte odvar vychladnout, potom ho sceďte a přidejte do něj citrónovou šťávu.

4. Směs zamíchejte, přelijte do skleněné uzavíratelné nádoby a umístěte do chladničky.

 

Použití a aplikace

Použití je vskutku jednoduché. Každý den ráno a večer si pomocí tamponku naneste trochu tonika na místo na pokožce, které chcete ošetřit a jemně si ho chvíli masírujte krouživými pohyby. Postupem času vám pigmentové skvrny začnou mizet. První zlepšení zaznamenáte již po 12 až 24 hodinách. V závislosti na intenzitě původního zbarvení skvrn pokračujte v aplikaci tonika, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. Aplikace nemá žádné časové omezení.

Doba užívání se obvykle pohybuje okolo 2 týdnů. Čestvého várku tonika je vhodné si vyrobit po 2 až 3 dnech.

 

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky.

Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂

Autor: admin

Přidejte sůl do svého šamponu a vyřešíte jeden z největších problémů s vlasy

Fitness pizza s cuketovým těstem bez mouky z níž nepřiberete!