v ,

Je mi 60 let a tato rostlina obnovila můj zrak, odstranila tuk z jater a zcela vyčistila střeva!

Většina lidí dává své zdraví do popředí a mají naprostou pravdu. Naše zdraví je nejdůležitější věcí v životě a vždy bychom měli být opatrní.

Nicméně, o věnování pozornosti našemu zdraví se lépe mluví, než dělá. S věkem se zpomalují různé tělesné funkce, což vede k problémům, jako je zablokování tlustého střeva a ztráta zraku.

Někdy se tuk může hromadit v játrech a způsobovat problémy, které mohou vážně poškodit vaše zdraví. Naštěstí existuje jednoduchý přírodní lék, který může pomoci v těchto případech – červená řepa.

Červená řepa je evropská načervenalá zelenina, která není příliš populární nejen díky své neobvyklé chuti. Je také bohatá na základní živiny a nabízí četné léčebné vlastnosti.

Červená řepa může eliminovat tuk v játrech a zabránit zablokování tlustého střeva a obnovit zrak. Lidé ji využívají především k léčbě anémie a k posílení kardiovaskulárního systému, protože je bohatá na železo a je schopna zlepšit krevní oběh.

Červená řepa obsahuje dvě vzácné složky nazývané betain a tryptofan, které snižují stres a uklidňují nervy. Má také protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které z červené řepy činí ideální zbraň proti rakovině.

Tato zelenina se většinou konzumuje syrová jako salát – zde je způsob, jak si připravit super zdravý salát z červené řepy, který zlepší vaše celkové zdraví:

Příprava:

Červenou řepu si oloupeme a dáme ji vařit, dokud nám nezměkne. Poté nakrájíme červenou řepu na malé kousky a dáme ji do mísy.

Mějte na paměti, že červená řepa nemůže být zcela uvařená a měkká. Měla by být vařená pouze po dobu deseti minut. Samozřejmě, že červená řepa je stále tvrdší, ale nezoufejte, budete ji moci nastrouhat najemno.

Opakujeme stejný postup s cibulí a přidáme ji do misky. Přidáme trochu oleje, soli a octa a můžeme podávat vynikající salát.

Každodenní konzumací tohoto salátu očistíte tlusté střevo, játra a obnovíte zrak.

Autor: admin

Pes opatrně očichává člověka, jehož nejprve nepoznal… Po vteřině mě jeho reakce přivedla k slzám!

8 domácích léků našich babiček bez kterých bych se neobešla. Fungují lépe než moderní léky z lékárny!