v

Je to nejlepší čistič střev na světě, i když to mnozí nevědí. Levné, přírodní a odstraňuje všechny toxiny

Doctor, pharmacist or scientist holding blister pack with black pills that contain activated carbon. Concept picture for treating poisoning, disintoxication therapy of diseases

Naše tělo je nuceno bojovat se stále větším množstvím toxinů, denně do našeho těla proudí miliony cizích škodlivých molekul a specializované orgány se je snaží chránit, ale z dlouhodobého hlediska bude zátěž narůstat a problémy se dříve či později objeví.

Chceme-li dlouhodobě žít zdravě, pak kromě správného pohybu a stravování potřebujeme i detoxikaci organismu. V roce 1831 si francouzský profesor Touéry vzal velkou dávku strychninu, která by stačila na zabití deseti lidí, ale po vypití aktivního uhlí k žádné újmě nedošlo.

Droga, známá také jako léčivé uhlí, se používala již ve starověkém Egyptě. Dřevěné uhlí je dobré, protože jeho struktura je perforovaná, takže dokáže absorbovat mnohonásobek své hmotnosti, takže přitahuje také množství toxických látek. Pohotovostní péče o pacienty je stále velkým pokladem, protože při otravách se používá dřevěné uhlí.

Živočišné uhlí je dobré pro špinavá střeva, protože jednoduše čistí jejich povrch, takže se dovnitř mohou dostat lymfatické tekutiny. Správná detoxikace je také velmi důležitá, protože i ve zdravém těle trvá jen 5 dní, než se odpadní látky zbývající z rostlinné potravy zcela vyčerpají. Živé uhlí je nyní dostupné ve formě kapslí. Po požití okamžitě nastupuje proces očisty střev a můžeme se zbavit nepříjemného nadýmání. Pokud někdo nemůže pilulku spolknout, může ji rozpustit ve vodě, čímž se čistící účinek ještě umocní. Najednou lze užít až 4 kapsle, při podezření na otravu až 10.

Živočišné uhlí je vhodné použít, pokud se cítíte velmi těžko, nafouknutý, obklopený nevolností, dále se doporučuje při průjmu, kocovině, bolestech žaludku, zvláště pokud jste snědli příliš mnoho zeleniny nebo ovoce.

Co myslíš?

Místní našli v lese záhadnou díru a dlouho nemohli přijít na to, co to je. Odpověď byla překvapivá

Pokud máte tyto červené tečky na kůži, zpozorněte! Existují 2 důvody, proč vznikají, a neměli bychom to zanedbávat …