v ,

Kruhy pod očima vám přidají i 10 let: Toto dělaly naše babičky, aby se jich zbavily v rekordním čase!

Kruhy pod očima jsou jedním z nejviditelnějších vnějších znaků únavy a nedostatku spánku. Ne vždy se je podaří překrýt make-upem a na naší tváři doslova svítí.

Při jistém sociálním experimentu dokonce tipovali náhodně dotázaní lidem s tmavými kruhy pod očima až o 10 let více. Odstranění kruhů pod očima však není žádná věda.

Nepotřebujete k tomu dokonce ani speciální masky ani korektory. Stačí, když nahlédnete do své kuchyně. Toto jsou ověřené tipy, jak se zbavit nepěkných tmavých kruhů pod očima triky našich babiček.

Nepasterizované kravské nebo kozí mlékoVatový tampon namočte v kozím nebo kravském mléce (dobře vychlazeném) přiložte na oči a nechte působit 15 minut. Mléko hydratuje a vyživuje – jeho účinky jsou srovnatelné s účinkem drahých krémů.

Kromě toho, že okamžitě pokožku zjemní, obsahuje také bílkoviny, enzymy, aminokyseliny a antioxidanty, které jsou potřebné pro posílení a regeneraci poškozené pokožky.

Brambory

Surový brambor rozkrojíme na tenčí plátky a vložíme vychladit do lednice. Pak si stačí přiložit na oči. Škrob obsažený v bramborách proniká do pokožky, vyrovnává vrásky a působí jako simulant – kruhy se po chvíli ztratí a pokožka bude mít zdravý odpočatý vzhled.

Brambory stejně dobře působí i na modřiny, škrábance, drobné popáleniny či otoky. (V lednici by měly být plátky brambor – tlusté 1,5 cm – alespoň 10 minut, na očích je pak bude mít přiložené 15 minut). Stejně můžeme použít i vychlazené plátky okurek. Brambora je však lepší volbou.

Jablka a ovesné vločky

Jablka mají úžasnou vlastnost – dokáží po náročném dni rychle uvolnit obličejové svaly a vyživit pokožku. 2x týdně si naneste na obličej a pleť kolem očí směs nastrouhaných jablek a ovesných vloček. Nechte působit 15-20 minut a poté smyjte.

Zelený čaj

Zelený čaj je bohatý na antioxidanty a taniny/ třísloviny, které dokáží zesvětlit pokožku, snižují otoky a působí stimulačně na kožní buňky. Stačí, abyste povařili 2 sáčky zeleného čaje v 100 ml vody po dobu 10 minut.

Potom sáčky vyndejte (čaj můžete rozředit a vypít). Sáčky vložíme do ledničky a když jsou dostatečně vychlazené, přiložíme na oči na 15 minut.
Rajče

Jde o jednoho z nejefektivnějších bojovníků proti tmavým kruhům pod očima – může za to látka lykopen, která zesvětluje pokožku, snižuje otok a vyživuje. Stačí, když rajče rozmáčkáte na kaši, přidáte špetku kurkumy nebo skořice, 2 lžičky mouky a pár kapek citrónové šťávy. Necháme působit 15 minut a poté opláchneme vlažnou vodou.

Máta

Vezměte si pár lístků čerstvé máty a rozmačkejte je v hmoždíři, přidejte pár kapek citrónové šťávy a naneste na kruhy pod očima. Chladivý účinek máty působí téměř okamžitě. Stačí, když necháte působit pár minut.

Jedlá soda

Do vlažného heřmánkového čaje (cca 300 ml) nebo vlažné vody, přidáme 1 lžičku jedlé sody. Když se soda zcela rozpustí, namočte do tekutiny vatový tampon a přiložte si ho na místa na tmavé kruhy pod očima. Nechte působit 10-15 minut a následně si obličej omyjte vlažnou vodou.

Pak stačí nanést běžný krém, který používáte a podívat se bez obav do zrcadla – tmavé kruhy jsou pryč.¨

Autor: admin

RODIČE HO OPUSTILI, PROTOŽE BYL OŠKLIVÝ. TO ALE NETUŠILI, ŽE O 33 LET POZDĚJI SE STANE TOTO!

Osmiletý chlapec zemřel poté, co si místo cereálií dal ke snídani omylem pervitin svého otce. Otec mu pomoc nezavolal