v ,

Kůň vzdává čest svému majiteli na jeho pohřbu. Tento příběh vás chytne za srdce

Následující příběh je o muži Wagneru Limovi, kteří nečekaně tragicky zahynul při jízdě na motocyklu. Přátelé i rodina se těžce vzpamatovávali z této ztráty. Jejich smutek však s nimi hluboce prožíval i Wagnerův nejlepší zvířecí přátel, kůň jménem Sereno.

Den smutečního rozloučení se nenávratně blížil. V těchto dnech smutku Wagnerův bratr Wando rozhodl, že jeho nejlepší přítel musí být součástí pochodu, kdy ponesou pozůstalí rakev jejich příbuzného. Nikdo z přítomných však netušil, jaké pouto muže a jeho koně pojí.

Sereno při smutečním prosluvu začal vydávat zvuky, které v každém přítomném člověku vyvolávaly pocity smutku, které zrovna všichni pozůstalí prožívali. Podívejte se s námi na dechberoucí video, které je důkazem lásky mezi člověkem a nádherným zvířetem…

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko “To se mi líbí” a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor: admin

Tento tučňák plave každý rok 8000 km, aby viděl svého zachránce. Jeho příběh vás chytne za srdce!

Makový krémový koláč: Zamiluje si ho celá Vaše rodina – chutná vážně fantasticky!