v ,

Lesbická matka zabila svého syna (†9), pomáhala jí milenka: Po pobodání ho chtěli ugrilovat!

Nevinný chlapeček Rhuan Maycon da Silva Castro († 9) se stal obětí své šílené matky, která v něm viděla nástroj na pomstu bývalému partnerovi. Nenávist k muži ji dohnala ke krkavčímu činu, při kterém připravila o život svého vlastního syna.

Rosana Auri da Silva Cândido (29) šokovala celý svět poté, co spolu se svou milenkou Kacylou Pryscilou Santiago Damasceno Pessoa zavraždily obzvlášť krutým způsobem jen 9-letého chlapečka. Ženy sprovodily dítě ze světa mimořádně ohavným způsobem, přičemž si nevinný chlapec před úmrtím prošel doslova peklem.

Partnerky si do vztahu přivedly každá po jednom dítěti. Rosana byla matkou chlapečka, Kacyla měla z předchozího partnerství dceru. Jelikož však vražedkyni trápila nenávist k otci a dědečkovi jejího syna, kteří ji měli údajně společně bít, rozhodla se jim pomstít právě na nevinném Rhuanovi.

Ještě předtím, než ženy chlapečka připravily o život, mu měly odříznout pohlavní orgány a snažit se z něj vytvořit dívku. Následně Kacyla držela nebohému u nosu látku napuštěnou acetonem, přičemž matka ho 11krát bodla nožem do těla, z toho dvakrát do srdce.

Aby se následně zbavily důkazů, tělo dítěte chtěly spálit, avšak po zapnutí grilu a rozšíření mimořádného zápachu ho nakonec rozsekaly a vložily do dvou kufrů a dvou batohů.

Světlo do odporného činu dvou žen nakonec vnesla dcera Kacyly, která nekontrolovatelné hrůze přihlížela z vedlejšího pokoje.

Vražedkyním nyní hrozí 57 let za mřížemi, přičemž se k činu přiznaly a uvedly, že po jeho zabití chtěly začít žít nový život.

Autor: admin

Majitel nechal krásného koně umírat v ukrutných bolestech. Z kopyt mu vytékal hnis a měl podváhu 200 kg!

ZÁZVOR ZABALENÝ V LÁTCE ODSTRAŇUJE HLEN Z PLIC BĚHEM JEDNÉ NOCI. TAKTO TO DOSÁHNETE