v ,

Mám daleko po 60-tce, ale moje tvář nezná žádné vrásky nebo povislou kůži! Toto je moje tajemství krásy!

Masky na obličej se dají připravit téměř z jakýchkoli produktů. Existuje však jedna ingredience, která má na pleť zázračný účinek a odborníci v kosmetice jí dali přezdívku domácí botox. Jedná se o škrob. Nejen, že pleť vyrovná, ale zanechá ji i hladkou!

Při pravidelném používání masek ze škrobu dostane vaše pleť skutečnou pružnost. Na rozdíl od botoxu je škrob zcela bezpečný, protože riziko nežádoucích účinků je prakticky nulové. A nebojte se, vaše mimika se určitě nezmění. V následujícím článku vám prozradíme, proč je maska ​​na bázi škrobu prospěšná a jak si je připravit.


Ženská pleť je hydratovaná, obohacena o vitamíny a zdravou barvu. Tento fakt pomáhá nejen péče, ale i prvním známkám stárnutí. Čím dříve začnete, tím vyšší šanci máte na dlouhodobější zachování krásy a mládí vaší pleti.

Kromě toho, že škrob reguluje tvorbu mazových žláz, suchá kůže se přestane olupovat a mastná zářit. Avšak i při těchto maskách existují kontraindikace. Pokud jsou na vaší tváři čerstvé rány či zánět, odložte je aplikaci raději na později.

Autor: admin

Proč po vás jdou komáři více než po ostatních? Vědci mají znají odpověď!

Magický čaj, který vyléčí více než 50 nemocí. Skutečně funguje.