v ,

Máme návod se kterým budou Vaše ztvrdlé paty opět měkké a hladké jako kočičí tlapky. Vysušení a popraskání je již minulostí!

Zhrubělá kůže na patách se vyskytuje velmi často u lidí kteří na to mají buď predispozici nebo nedostatek vitamínů, nepohodlnou obuv, nedostatečnou hygienu či plísňové onemocnění.
Pokud se ve správné době neurčí příčina ztluštění kůže a neučiní se nezbytná opatření, kůže začne praskat. Nejen že to bude působit neesteticky, ale můžete si způsobit i nepříjemnou bolest.

Proto potřebujete efektivní prostředek na zbavení se tohoto problému! My vám takovou šanci pro nové a zdravé paty nabídneme!

Mastička se bude skládat z:
vajíčka, protože je zdrojem lecitinu, který pomáhá hojit rány a má regenerační účinek.
másla , které intenzivně kůži změkčuje, vyživuje a dodává vitamíny
octa , který odstraní odumřelé kožní buňky a má protiplísňové vlastnosti

potřebujete:

1 vejce
70% roztok kyseliny octové
200g másla

postup:

1) Vložte vejce do sklenice, zalijte ho octem až po okraj a nechte na tmavém místě po dobu 5 dní.
2) Po uplynutí uvidíte, že skořepina bude rozpuštěna a zůstane po ní nejasná usazenina.
3) Pomocí lžíce opatrně vyjměte vejce a dejte ho do jiné nádoby. Jeho povrch je odstraněn a tím pádem můžete vajíčko rozkrájet nožem. Přidejte zbývající usazeniny spolu s octem, které zůstaly v poháru.

4) Dejte do misky máslo a vše důkladně promíchejte. Hotovou mastičku dejte do uzavíratelných nádoby a skladujte v chladničce

Natírejte si to na vysušenou a mírně popraskanou kůži. Vyvarujte se hlubokým prasklinám a také místům na chodidlech, kde je vaše kůže nejjemnější, abyste tak předešli pálení.

Před spánkem si namočte chodidla do solného koupele a vytřete jejich dosucha. Potřete si postižená místa mastičkou, dejte si na nohy igelitové sáčky a na vrch ponožky.

Ráno si umyjte nohy v teplé vodě s mýdlem, důkladně si seškrábněte odumřelou kůži a potřete chodidla vyživujícím krémem. Tento postup opakujte, dokud nezískáte požadovaný výsledek. Obvykle už po druhém použití se popraskaná kůže stane minulostí a na svých patách spatříte, že jsou neuvěřitelně jemné!

Autor: admin

Toto se stane s vaší tváří pokud ji umyjete s kokosovým olejem a sodou bikarbónou!

Nejchutnější čokoládový koláč bez mouky a cukru