v , ,

Mladý pár si splnil dlouhodobý sen, když si pořídil klasický mobilní domek

Mladý americký pár měl krásný dům, skvělou práci a budoucnost před sebou. Lauren a Patrick se ale rozhodli pro změnu a pořídili si miniaturní domek, který se dá převážet za autem. Naložili své psy a vydali se na cestu po Spojených státech.

Patrick Howard a Lauren Kennedy pracovali jako inženýři, vlastnili krásný dům a chystali svatbu. Pak si ale uvědomili, že je jejich práce, kvůli níž přichází domů až pozdě večer, nenaplňuje. Podali výpověď, prodali dům a pořídili si místo něj miniaturní domek.

Díky tomu si také mohli splnit celoživotní sen – procestovat Spojené státy. Bydlení v malém je stálo 430 tisíc korun, nejdražší byly různé úpravy domku, aby ho mohla dvojice připojit k dodávce. Po svatbě začali šetřit, až konečně v dubnu naložili do auta své psy Otise a Colbie a vydali se na cestu.

“Asi před rokem jsme byli hrozně frustrovaní. Zasekli jsme se v kanceláři, pracovali dlouho do noci, aniž by nás to naplňovalo, jen abychom zaplatili účty za dům a dvě auta,” popsala na blogu 28letá Lauren. Koupili si raději miniaturní domek, který si mohli upravit, jak chtěli, než karavan.

Autor: admin

Posype pánev obyčejnou solí! To co se stane potom by vás ani ve snu nenapadlo!

Domácí Pali paštika: Po ochutnání již nebudete chtít jinou.