v ,

Moje léty ověřená rada, jak odmastit kuchyňské utěrky bez vyváření a zcela bez práce: Funguje to i na mastné skvrny na oblečení!

Kuchyňské utěrky už dlouho-předlouho nevyvařuji, protože mám mnohem lepší tip, jak zatočit s mastnotou, skvrnami a perfektně je vyčistit. Napadlo mě to, ani nevím jak, ale teď to používají už i moje sestry, tchyně a švagrová – ženy si to nevědí vynachválit. Pokud i vy stále používáte látkové utěrky v kuchyni, bude se vám to hodit.

Připravte si rendlík, nalijte do něj horkou vodu a rozpustíte tabletu do myčky. Nechte zcela vychladnout a vyperte jako obvykle. Pokud byly utěrky velmi znečištěné, dejte jednu tabletu i do pračky – tablety mají bělicí účinek a já je používám na bílé prádlo namísto chlorového bělidla. Navíc, má to ještě jeden skvělý efekt – tablety rozpustí usazený tuk v pračce a perfektně ji tak vyčistí a zbaví zápachu. Já, když čistím pračku tak udělám jednoduše to, že do ní dám 2 tablety, zapnu nejdelší cyklus na 90 stupňů a je to. Doporučuji, mám odzkoušené!

Autor: admin

Tento domácí lék Vám pomůže zhubnout až 4 kilogramy za jeden týden. Ingredience máte všechny doma!

Vaše koupelna ještě nikdy nebyla tak čistá. Vše, co potřebujete, je svíčka!