v

Muž si píchl čaj z halucinogeních hub do žil ! Dočtete se co se mu stalo

Každému by mělo být asi jasné, že jen tak bychom si neměli dobrovolně píchat něco do žil.
Tohoto muže však zajímalo, co se s ním stane když si píchne čaj z lysohlávek. Taková Výsledek tohoto nerozumného experimentu určitě nečekal.

30-letého muže, známého pouze jako Mr X museli okamžitě hospitalizovat. Jeho výsledky byly opravdu pozoruhodně, houby v jeho krvi začaly totiž růst. Mr X chtěl tímto způsobem léčit své deprese a také závislost na opioidech.

Do nemocnice jej přivezla rodina, byl extrémně zmatený a příbuzní se obávali, zda na vině není vysazení léků na bipolární poruchu typu I. Od doby vysazení léků na tom muž nebyl zrovna nejlépe. Rozhodl se, že se pokusí vyléčití sám, zvláštní metodou za pomoci mikrodávek LSD a psilocybinu. Přibližně 200 druhů hub obsahují právě tuto látku (psilocybin).

Už mnoho let mluví vědci o psilocybinu jako o možném léku. Odborníci se domnívají, že by mohl pomoci lidem s těžkými depresemi a úzkostmi. Účinky psilocybinu jsou však stále ověřovány v kontrolovaných testech a to vyhradně orálním způsobem.

Mr X na to však šel poněkud jiným způsobem. Koupil si houbičky s psilocybinem rozpustným ve vodě. Když je následně zalil vařící vodou, vznikl čaj nebo pokud chcete, odvar. Někteří lidé v rámci rekreačního užívání psilocybinu skutečně pijí takový vývar z hub, tento hrdina se však rozhodl, že si tekutinu vpíchně stříkačkou přímo do žil jako správný narkoman. Poškodil si tak játra a selhávaly mu všechny orgány.

Rodina muže objevila až po několika dnech, v té chvíli na tom byl již velmi špatně. Kromě toho, že byl zcela zmatený a dezorientovaný, projevila se u něj žloutenka, trpěl nevolnostmi, měl průjem a zvracel krev. Aby toho nebylo málo, došlo u něj k septickému šoku a začali se mu tvořit krevní sraženiny.

Šokování lékaři zjístili, že v mužově krvi rostou houby. Pacient byl na tom natolik špatně, že nezvládli určit zda byl zmatený kvůli psychoaktivní látce anebo kvůli jeho celkovému zdravotnímu stavu. Tento případ by nám měl rozšířit obzory a je tedy nutné veřejnost vzdělávat a lidi varovat, aby nikdy neužívali léky jiným způsobem než určil lékař.

Autor: admin

Žena šokovala doktory! V únoru porodila chlapečka, v březnu dvojčata.

Prodloužení nouzového stavu o 14 dní? Babiš dostal tyhle podmínky!