v

Na první pohled se zdá, že v tomto domě žije stařenka. Stačí vejít dovnitř, a to co uvidíte vám vyrazí dech! Kdo by tu bydlel?

Mnoho lidí sní o apartmánech, vilách a luxusních vícepatrových domech, zatímco teplo a pohodlí mohou být vytvořeny i v běžném domě či bytě. Chatky v lesích získávají popularitu nejen v Evropě, nakolik je lákavá spjatost s přírodou a její tajemnost?

Živá příroda a čistý vzduch, žádní sousedé a hluk města, to je to co charakterizuje prostředí tohoto úžasného domu. Zde určitě zažijete krásné západy slunce a ráno vás bude probouzet zpěv ptáků.

Nejbohatší lidé světa či celebrity se ženou za mohutnými budovami, skupují domy se zlatem, křišťálovými lustry a množstvím zbytečných věcí.

Někteří si zvolí jednodušší život a namísto drahých luxusních materiálů typických pro velkoměsta preferují ty přírodní. Upřednostňují minimalismus, přiklánějí se k samotné formě domova a věří, že i příroda je schopna vyjádřit osobnost člověka.

Dům se zvenku jeví jako nenápadná chatka na okraji lesa, ale pokud vejdete dovnitř, okamžitě změníte názor! Překvapí vás nádherný interiér, moderní nábytek a dostupné veškeré potřebné vybavení.

V domě se nachází ložnice, kuchyň, koupelna a obývací pokoj. Výstavba domu však ještě není dokončena. Majitel plánuje dokončit si pracovnu, a konečně tak rozvázat všechny vazby s městem a plně si vychutnávat přírodu.

Chata harmonicky zapadá do lesního prostředí, jako kdyby tam byla po celou dobu! Věděli byste se i vy vzdát rychlého života ve městě ve prospěch útulného a klidného domova v přírodě?

Sdílejte se svými přáteli na Facebooku aby jim neutekla tato nádhera!

Autor: admin

Originální vánoční vanilkové rohlíčky připravené na plechu za 12 minut!

4 příznaky toho, že můžete dostat mrtvici! Jak to poznat? Tohle mějte u sebe