v

Na vlasy to funguje jako magie: Zázvorový zábal, po kterém rostou vlasy jako divé!

Zázvor – zdroj mnoha cenných látek a vitamínů pro naše tělo. Už staletí se tato potravina používá jako lék. Jsme zvyklí například dělat zázvorový čaj při nachlazení a také na zklidnění nervového systému.

Ukazuje se však, že zázvor je také výjimečný pro domácí péči o vlasy. Pokud používáte tuto potravinu správně, pomůže vám zabránit vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst podobně jako kofeinové šampony a masky z obchodu. Chceme se s vámi podělit o recept na nejúspěšnější vlasovou masku s kořenem zázvoru. Výsledek této kúry si můžete všimnout již po prvních aplikacích.

Maska pro růst vlasů ze zázvoru

budete potřebovat:

kořen zázvoru (4 cm)
1 polévkovou lžíci medu
1 polévkovou lžíci olivového oleje

postup:

Kořen zázvoru nastrouháme na jemném struhadle.
Pak smícháme strouhaný zázvor s medem a olivovým olejem.
Pastu, která nám takto vznikla vmasírujeme rovnoměrně na pokožku hlavy a jemně vmasírujeme. Potom vlasy zabalíme do igelitu a necháme působit 40 minut. Poté hlavu důkladně omyjeme – věnujte zvláštní pozornost oblastem za ušima.
Pokud chcete dosáhnout požadovaný efekt – stimulovat růst vlasů a zabránit vypadávání, postačí masku používat jednou týdně po dobu jednoho měsíce. K tomuto magickému zábalu můžete přidat několik kapek jojobového esenciálního oleje.

 
 
 

Autor: admin

Její manžel jí říká, že je blázen, když mu žena sdělí, že pokryje podlahu mincemi, ale když vidí výsledek, je ohromen.

Falešný bramborový salát, ze kterého nepřiberete ani gram: Je tak fantastický, že si u nás doma nikdo nevšiml, že v něm vůbec nejsou brambory!