v , ,

Našla na ulici odkopnutou a nemocnou fenku. Pravý šok ale přišel, až když se jí podívali k bříšku…

Následující příběh je o bílém německém vlčákovi. Jmenuje se Gemma. Neměla štěstí na své opatrovníky a skončila na ulici. Objevila ji žena, samotnou v naprosto zuboženém stavu. Na 70 % svého těla měla rozšířenou prašivinu. Byla napadená zákožkou svrabovou, která její tělo proměnila na jeden velký strup bez srsti…

Gemma měla však velké štěstí v podobě svého anděla strážného, který ji z utrpení vysvobodil. Jmenuje se Jolene a pracuje jako dobrovolník pro organizaci St. Bonnie’s Sanctuary v Kalifornii, která bojuje proti násilí pacháném na zvířatech a snaží se jim vytvořit náhradní domov. Jolene se vlčáka ujala s velkou láskou. Ta byla potřeba na to, aby Gemmu dostala z katastrofického zdravotního stavu, ve kterém se fena nacházela. Největší zoufalstvím byla prašivina. Ta si vybrala svoji daň na těle, kdy psovi chyběla srst na 70 % celého těla. Sami se přesvědčte, v jakém stavu se fenka nacházela…Nakonec ale vše dopadlo a na novou opatrovnici dokonce čekalo pět malých překvapení.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko “To se mi líbí” a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Source: Rescuer Thinks She Saved One Dog, Unknowingly Saves Six by PAWsitive

Autor: admin

Jak se doma rychle a jednoduše ostříhat? Tento trik ocení každá žena

Zhubněte pomocí zázvorové vody – dokáže spálit přebytečný tuk v pase, bocích a na stehnech! (RECEPT)