v , ,

Našli na ulici utýranou březí fenečku jezevčíka. Ten opravdový šok ale přišel až po porodu!

Čas od času narazíme na příběh, který se nám nesmazatelně vryje do paměti. Konkrétně tento láme srdce na kousky a ptáme se, jak dosáhnout toho, aby si lidi konečně uvědomili, že zvíře není věc. To platí i pro tuto fenku. Zažila totiž utrpení, které si rozhodně nezasloužila!

Fenka Maria většinu svého života strávila s páníčkem, který ji zanedbával a týral. Dokonce ochrnula na zadní tlapky. Navzdory jejímu stavu se její majitel rozhodl, že musí mít štěňata. Chtěl je následně prodat. Když se ale dověděl, že pes bude muset podstoupit drahý císařský řez, rozhodli se jí zbavit.

Naštěstí ne každý člověk má srdce z kamene. Opuštěnou, ochrnutou a březí fenku našli dobrovolníci z organizace Friends of Emma z Texasu a vzali ji k veterinářovi. Návštěva u veterináře ukázala, že fenka trpí anemií a má mnoho infekcí. Navíc byla extrémně traumatizována a vyděšená.

Tento příběh ale patří k těm se šťastným koncem. Štěňátka našla nový domov a fenka po několika měsících začíná znovu důvěřovat lidem. Také se stalo něco neuvěřitelného. Maria může opět chodit! Nevěříte? Podívejte se na video…

Holky, co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud vás příběh této fenky zaujal, nezapomeňte ho SDÍLET se svými přáteli na Facebooku.

Autor: admin

36 návrhů malých ložnic a nápady pro maximalizaci vašeho prostoru

Nechápala, že její koupelna tak voní. Až uvidíte tento snadný trik, půjdete to zkusit taky!