v , ,

Nečekané odhalení o přípravku Ivermektin: Podvod ze strany vědců !

Někteří Češi se během pandemie koronavirus spoléhali na lék Ivermektin , který byl prezentován jako silné antivirové a protizánětlivé léčivo.

Události před pár dní však pořádně pokazili reputaci zázračnému léku, který má v těle vytvořit imunitu proti onemocnění COVID-19.

Začátkem roku propuklo po léku Ivermektin hotové šílenství. V lékárnách se nacházelo minimální množství , které bylo do pár hodin okamžitě vyprodáno. Mnozí Slováci dokonce cestovali do zahraničí, aby si zajistily léčivo považovány za efektivní zbraň v boji s koronavirus.

O to více je šokující, že egyptskou studii, která měla potvrdit účinky uvedeného léku, stáhli pro podezření z podvádění. Výzkumné centrum, které analyzovalo práci odborníků uvedlo, že mělo etické obavy. V studií se má totiž nacházet několik podezřelých nesrovnalostí, které měly účinky ivermectinu vykreslit lépe než reálné jsou.

Jednou z pochybností je vzorek testovaných lidí, přičemž šlo o několik stovek pacientů, ale v závěru studie se uvádí, že užívání léku snížilo úmrtnost až o 90%. Testovaný vzorek však byla velmi malá. “Podobné pozdější studie, které měly tisíce participantů, nedokázali dosáhnout tentýž výsledek,” vysvětlil lékař Peter Sabaka pro Deník N . Studie má také obsahovat rozmnoženy články z internetu, které obhajují účinky léčiva.

 

Odborníci radí, jak se chovat po očkování: Toto si po vakcinaci odpusťte!

Šokující předpověď srbského jasnovidce o TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLCE ! Toto bude horší než COVID-19 !