v

Nechtěná štěňata někdo hodil do horkého asfaltu. Pomalu se dusila a umírala

O krutosti některých lidí jsme vás již mnohokrát informovali, ale tohle je něco tak neskutečného, že nad tím zůstává rozum stát. Ten, kdo tohle udělal, musel vědět, že pejsci budou umírat velmi dlouho a jejich utrpení bude hrozné.

Celá tato událost se stala v Rumunsku ale i tady se našli hodní lidé, kteří ihned štěňatům pomohli. Dobrovolníci z Nadace Sky byli doslova zděšeni, když na zavolání lidí, kteří si všimli štěňat, přijeli na místo, kde pejsci doslova bojovali o život v rozpuštěném asfaltu. Neprodleně je vysvobodili a odvezli na nejlepší kliniku v okolí. Jeden z pejsků byl v tak kritickém stavu, že jeho levé oko, nos a ústa byla pokryty lepkavou hmotou.

Celý případ byl nahlášen policii, ovšem ta celou věc nebrala vážně, protože v Rumunsku je velmi mnoho toulavých psů. Dokonce jeden z policistů řekl, že nebude ztrácet svůj čas na prostudování případu.

Zakladatel Nadace Sky, Catalin Paval, sdělil, že se stále častěji setkávají s případy týrání zvířat, zvláště v této oblasti. Má podezření, že za vším stojí velká skupina lidí, kteří se takto baví. Je to zrůdné a odsouzení hodné, bohužel, nikdo s tím nic nedělá. Dokud budou policisté zavírat oči, nebudou konat a trestat, k nápravě nedojde.

Jaký trest by si člověk, který tohle udělal, podle vás zasloužil? 

Autor: admin

39 nápadů, jak použít staré prasklé sudy na víno v interiéru nebo na zahradě

Dává si dva prsty na noze do gumičky. A důvod? Tenhle boží trik ocení KAŽDÁ žena!