v ,

Nedaří se Vám zhubnout přebytečná kila? Tato rada od mé kamarádky Vám zaručeně pomůže!

Chcete být o 7 kilogramů lehčí? Zní to dobře, že? Existuje hodně možností, jak zhubnout a to především dlouhodobě: strava a cvičení vedou k urychlení látkové výměny v těle. Tyto procesy jsou u každého z nás jiné, ale všichni se můžeme dopracovat ke stejnému výsledku.

Zrychlený metabolismus. Jedná se o pravidelné cvičení a zdravé stravování. To, že si zacvičíte a poté sníte různé dobroty z rychlého občerstvení a nakonec čokoládový cheesecake, váš metabolismus se touto cestou rozhodně nezrychlí.

Dodržování těchto pravidel Vám usnadní nápoj, který Vám nyní představíme. Nápoj nastartuje Váš metabolismus a vy začnete hubnout!

Nápoj Vám neublíží, zbavíte se přebytečných tuků a díky detoxikaci se zlepší i celková kondice vašeho těla.
Ingredience
1 lžičku mletého zázvoru
1 citrón
1 svazek petržele
500 ml vody
špetka skořice
1 PL octa

Do hrnce s vařící vodou přidáme všechny ingredience. Petržel a citron mějte nakrájený nadrobno a vše vařte 5-10 minut. Přeceďte uvařené ingredience a obsah nalijte do vhodné nádoby a nechte směs vychladnout. Skladujte v ledničce. Nápoj konzumujte jednou denně ideálně před spaním ( množství 150-200 ml). Pití tohoto nápoje Vám urychlí váš metabolismus během noci a ovlivní hmotnost v následujícím týdnu užívání.

1

Ingredience nejsou zvoleny náhodně. Citron podporuje trávení a před spaním je důležité, aby žaludek nemusel zpracovávat žádná těžká jídla, protože se tím prodlužuje proces trávení a žaludek pracuje celou noc.

2

Petržel je močopudný prostředek, který pomáhá snižovat otoky a množství tkáňového moku. Zadržování vody v těle je vysoce nežádoucí a v tom Vám pomůže petržel.

3

Zázvor má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají odstranit poruchy v zažívacím systému, stejně jako zbavit se parazitů a toxinů v tlustém střevě, které nám mohou přivodit velké potíže. Zázvor je vhodný v čerstvé, ale i sušené formě.

4

Ocet prodlouží účinek nápoje a skořice eliminuje večerní pocity hladu a chutě na sladké.

Vyzkoušejte tento nápoj i vy doma. Výsledky jsou zaručené!

 

 

Autor: admin

Kopřivový čaj vám změní život: 21 léčivých účinků, které by měl znát každý!

Tato maminka nikdy nevyhazuje prázdné obaly od aviváže: Vezme trochu zeminy, táhlou zeleň a vytváří kousky, které budete chtít i vy!