v

Nejdokonalejší přeměny jaké uvidíte. 20+ žen změnily tak, že nebudete věřit, že jde o tytéž osoby

To, že šaty dělají člověka, je všeobecně známý fakt. Správný outfit nás dokáže opravdu zcela změnit a my se cítíme jinak, lépe a možná i mnohem hezčí. Radikální změnu však může způsobit i účes. Na Instagramu můžete najít běloruského stylistu, který dokáže udělat ze šedých myšek hotové královny.

Proměny, které dokáže Jevgenij Zhuk vytvořit, jsou někdy opravdu neuvěřitelné. Když se ke vlasům přidá i celková vizáž, začnete mít občas pocit, že se díváte na úplně jiného člověka. Dámy, které se na něco takového dají, musí mít skutečně velkou odvahu, ale většinou staví na správné rozhodnutí. Změna je dokonale rozzáří, vždyť posuďte sami.

Z DLOUHÝCH NA KRÁTKÉ
Pro mnohé ženy je toto opravdu to nejtěžší, co u kadeřníka mohou podstoupit. Mnohé to vnímají velmi špatně a nechtějí se jich vzdát. Někdy je to však to nejlepší, co pro svůj vzhled udělají.

Z KRÁTKÝCH NA DLOUHÉ
Naopak to může být také opravdu výborné řešení. Mnohé ženy celý život touží po dlouhých vlasech, ale ne každý má na něco takového predispozice. Tehdy dokáží pomoci různé příčesky a žena se hned bude cítit jako vyměněná.

ZMĚNA STŘIHU
Někdy nepotřebujete vlasy prodloužit a ani zkrátit. Úplně postačí, když vám je někdo oživí. Tehdy se vám může také rozjasnit celá tvář, musíte se jednoduše jen předat do šikovných rukou stylisty.

Fotogalerie 

Autor: admin

15 přenádherných zahradních altánů, o jakých jsme vždy jen snili! Toto je to, co budeme letos na zahradě dělat my

Chcete, aby vaše tenisky vypadaly stále jako nové? Tato žena přišla na to, jak to udělat díky jednoduchému triku