v

Nevěřila bych, že z obyčejného pudinku se dá vyrobit nejlepší domácí zmrzlina: Žádné vejce a drahé přísady, zmrzlinu z pudinku si zamiluje každý!

Nikdy bych nevěřila, že z obyčejného pudinku se dá vyrobit dokonalá zmrzlina. Pudinková zmrzlina je absolutní hit, vše, co musíte udělat je hodit zmrazený pudink do mixéru a rozmíchat se smetanou – návod níže, je to skutečně fantastická pochoutka!

potřebujeme:

500 ml mléka

1 balíček vanilkového pudinku

1 balíček vanilkového cukru

3 lžíce kr. cukru

1 kelímek smetany ke šlehání

postup:

Uvaříme vanilkový pudink podle návodu na obalu. Ještě teplý pudink nalijeme do formiček na led a necháme v nich vychladnout. Po vychladnutí dáme misky do mrazničky. Je třeba ho tam nechat minimálně 24 hodin.

Zmrzlé vyklopíme do mísy kuchyňského robota a přidáme vanilkový cukr. Zmrzlý pudink v robotu rozdrtíme úplně nadrobno. Potom za stálého míchání přiléváme smetanu ke šlehání tak dlouho, až se vytvoří jednotná hmota. To je všechno.

Vanilkovou zmrzlinu z pudinku podáváme ihned. Doporučuji mít v mrazničce vždy zmrazený pudink. Zmrzlinu z něj připravíte doslova za minutku.

Pokud najdete v mrazáku i mražené ovoce, klidně přidejte do zmrzliny i to, tuto pochoutku můžete dělat na milion způsobů, klidně střídejte i pudink. 🙂

Autor: admin

Toulavá fenka se postarala o opuštěné novorozeně. Psi mají větší srdce než lidé!

Altány a pergoly: Fotogalerie pro vaši inspiraci