v ,

Nová a zároveň snad nejhorší internetová výzva, kterou se teď děti baví. To nepochopíte!

Internet je poslední dobou spíše nástrojem zla. Nová výzva, kterou děti plní, je toho důkazem.

Může to znít sice naprosto šíleně, ale výzva, kterou vám dnes představíme, je poslední dobou oblíbená u spousty dětí. Určitě jste slyšeli a všemožných výzvách, kdy se lidé polévali ledovou vodou, nebo když jedli kapsle na praní.
Výzva, která spatřila světlo světa teprve nedávno, je mnohem horší. Jak už to tak bývá, co děti vidí na internetu, aplikují i do reálného života. A jakmile se u toho ještě natočí, šíří se jejich hloupé nápady a činy rychlostí světla.

Těžko říct, kam evoluce spěje, když se děti dobrovolně sebepoškozují.

Už jsme zmiňovali to, jak se tenkrát lidé polévali ledovou vodou. Teď se polévají děti, ale ne ledovou, ale vařící vodou!

 

A vypadá to, že nepolévají jen sebe, ale i své kamarády. Jejich úkolem je prý napustit horkou vodu do nádoby, přiblížit se ke kamarádovi, usmát se do kamery a polít ho vařící vodou. Vůbec netušíme co tím získáte, ale váš kamarád získá vícenásobné popáleniny a trauma do konce života.

Dejte na své dítě pozor!


Pak je zde ještě jedna varianta – dítě má za úkol vypít horkou vodu přes brčko. Je až neskutečně záhadné, jak je možné, že nikoho nenapadne, že tato zábava může skončit úrazem. Doufáme, že si tento článek přečte co nejvíce teenagerů a uvědomí si, že i horká voda dokáže být skutečně nebezpečná.

Autor: admin

Nejlepší dírkovaný pudinkový šlehačkový koláč, jaký jsem kdy jedla. Je fantastický!

Zázračný lék na nemocné průdušky a silný kašel, který oceníte hlavně při léčbě vašich dětí.