v

NOVÉ odhalení: Toto se dělo v Číně pár měsíců před vypuknutím Covidu !

Přestože jen před pár měsíci uzavřela odborná komise případ první nákazy v Číně jako náhodný přenos ze zvířete na člověka, nejnovější odhalení je znepokojující. Až tři výzkumní pracovníci Institutu virologie ve Wuchane měli totiž zdravotní problémy v roce 2019.

Pandemie koronaviru ještě zdaleka není na konci a známá profesorka varuje i před nákazou chorobou X . I přesto, že se odborná komise shodla před několika měsíci na tom, že koronavirus měl poprvé přenést v Číně ze zvířete na člověka, nejnovější zjištění jsou znepokojující. Podle informací, které zveřejnil The Wall Street Journal, byly tři výzkumníci z Institutu virologie ve Wuchane nemocní ještě v listopadu 2019 .

Skončili v nemocniční péči s příznaky, které se shodují s Covid-19, jakož i běžnou sezónní chřipkou, ještě měsíce před oficiálním propuknutím nákazy. Nové podrobnosti přitom pocházejí ze zprávy tajných zpravodajských služeb, která se objevila před jednáním Světové zdravotnické organizace WHO.

Na přetřesu je tak opět původ koronavirus a podle všeho budou požadovány další potřebné vyšetřování, ačkoli teorií o umělém původu nejsou nakloněny vědecké genetické výzkumy. Mluvčí americké Národní bezpečnostní rady uvedla, že kancelář amerického prezidenta i nadále zkoumá vážné otázky o prvních dnech pandemie Covid-19 a jejího původu.

Autor: admin

Tento chlapík předvedl neuvěřitelný talent. Umí napodobovat zvuky p..

Odborníci radí, jak se chovat po očkování: Toto si po vakcinaci odpusťte!