v ,

Osmiletý chlapec zemřel poté, co si místo cereálií dal ke snídani omylem pervitin svého otce. Otec mu pomoc nezavolal

Malý chlapec omylem snědl pervitin. Jeho otec o tom věděl, sanitku však nezavolal.

Pokud se člověk rozhodne mít dítě, měl by být schopný se o něj postarat. Jenže bohužel ne všichni rodiče to dokáží. Nedokázal to ani otec osmiletého syna, který věděl, že jeho syn není v pořádku, ale záchranku nezavolal. Případ se odehrál v Jackson Country, v Indianě. Osmiletý Curtis Collman III si chtěl ráno ke snídani dát cereálie.


Bohužel, kvůli obrovské nešťastné náhodě a nezodpovědnosti svého otce to bylo jeho poslední jídlo v životě. Cereálie si totiž spletl s otcovými drogami – pervitinem.

Snědl ho bohužel smrtelnou dávku. Ta byla tak obrovská, že by zabila i dospělého člověka.

Otec malého Curtise však zareagoval jako největší zbabělec. Namísto toho, aby mu šlo o zdraví svého syna, zajímal se jen o to, aby nešel znovu do vězení.

Muže teď čeká trest

41 letý muž si uvědomoval moc dobře, co se stalo, ale pomoc nezavolal. Zavolal svému kamarádovi, po kterém chtěl pomoc. Několikrát zopakoval, že znovu do vězení nepůjde a že pokud mu nepomůže, tak zabije jeho, svého syna i sebe. Kamarád mu však nepomohl a tak poté, co se jeho syn začal dostávat do křečí, odnesl ho k jeho prarodičům. Ti zavolali chlapci pomoc, ale bylo už pozdě. Chlapec trpěl několik hodin.

Otce teď čeká trest v podobě 20 až 40 let ve vězení.

Autor: admin

Kruhy pod očima vám přidají i 10 let: Toto dělaly naše babičky, aby se jich zbavily v rekordním čase!

Vyhazujete slupky od cibule? Děláte velkou chybu! Mají totiž úžasná využití