v ,

Pes byl zachráněn rodinou. Ta netušila, že se jí odvděčí takovým způsobem!

Rodina z amerického státu Georgia zachránila před smrtí 4- měsíční štěně Xenu. Pes se následkem nedbalosti své předešlé rodiny ocitl na ulici v naprosto zuboženém stavu. To je však teprve začátek dojemného příběhu.

Xena byla nalezena naprosto vyčerpaná a na pokraji sil. Vážila pouze 2 kg a nebyla schopna se ani sama zvednout. Naštěstí se u ní ukázala chuť do života a přijímala vodu a jídlo. Pud sebezáchovy jí tedy zachránil život. Bojovala o život tak silně, že jí nový adoptivní páníčci dali přezdívku ” Bojovné štěně”.

Stala se členem rodiny manželů Hickey a nejvíce si oblíbila jejich nejmladšího syna Johna. Co je však velice zajímavé, je ta skutečnost, že malý Johnny je autista. Xena s ním tráví veškerý čas a zpříjemňuje mu tak chvíle života, neboť za zdmi domu je svět, kterému Johnny se svojí nemocí moc nerozumí.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko “To se mi líbí” a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

Autor: admin

Co se stane, když vypijete sklenici vody v šest ráno?

Porotce Talentu dostal na frak. Starší žena mu ukázala, že člověka nelze soudit podle vzhledu!