v

Po STŘELBĚ na Kladensku TŘI MRTVÍ! Muž zabil dvě ženy a sebe, př

Tři lidé zemřeli dnes podvečer zřejmě při střelbě v rodinném domě v obci Líský na Kladensku. Pravděpodobný pachatel byl na místě nalezen mrtvý, v domě bylo i živé malé dítě, řekla novinářům na místě policejní mluvčí Markéta Johnová.

Podle prvotních informací jde o rodinnou tragedii. Policejní vyšetřování pokračuje, vyšetřovatelé zjišťují další okolnosti. Oběťmi jsou zřejmě manželka a náctiletá dcera, tuto informaci zatím policie nepotvrdila.

Kriminalisté na místo vyjížděli kolem 18:00, sousedé ČTK řekli, že slyšeli zvuky připomínající střelbu. Na místo byla přivolána i zásahová jednotka. “Policisté na místě nalezli tři mrtvé, dvě ženy a jednoho muže,” uvedla mluvčí.


KLADNO: Právě prověřujeme oznámení o možném násilném činu v obci Lisky. Na místě má být několik osob bez známek života. V tuto chvíli jede na místo zásahová jednotka a policejní výjezd. Prověřujeme k čemu na místě došlo a zjišťujeme veškeré okolnosti.  #policiestc


“Policisté na místě nalezli tři mrtvá těla, dvě ženy a jednoho muže. Dosavadní zjištění vedou k rodinné tragédii, kdy pravděpodobným pachatelem je muž, který byl nalezen mrtev. V domě nalezen živý kojenec, nyní v péči lékařů. Místo činu máme pod kontrolou, nebezpečí nikomu nehrozí,” uvedla následně policie.

V domě žila čtyřčlenná rodina, řekl novinářům starosta Štěpán Hon. Podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergerové není dítě v ohrožení života. “Převezli jsme ho na další vyšetření do nemocnice,” řekla ČTK. Podle informací ČTK jde o kojence.

Zdroj: https://stars24.cz/zpravy/krimi/24018-po-strelbe-na-kladensku-nekolik-mrtvych-policie-zasahuje

Zveřejnil admin

Střelba v Líském: Zřejmě vraždil bachař! Zastřelil tchýni i part

Flegr: Letošní Vánoce budou mizerné! Hrajeme si na opatření!