v ,

Pozor! Máte v uších chlupy?Tak byste měli naléhavě vyhledat lékařskou pomoc !

Píše se rok 2021 a do této doby mnoho z nás ví, co je to ohrožení srdečními infarkty nebo kardiovaskulárními chorobami. Až do jisté míry hraje roli genetika – ale náš způsob života má na to také velký vliv. Hmotnost nebo cokoli jiného, ​​kouření – může to způsobit ischemickou chorobu srdeční!

Existuje ale ještě jeden faktor, který jste možná ani netušili. Je to o vašich uších!

Podle některých studií může být množství chlupů na vašich uších indikátorem vašeho budoucího zdraví srdce.

Jak je to možné?
Mnoho lékařů a vědců se po mnoho desetiletí snažilo najít řešení tohoto problému: níže najdete jednoduchou odpověď na tuto otázku.

Pochopení toho, jak jsou chlupy spojené se zdravím srdce, vám může zachránit život.

Zní to trochu děsivě, že?

V roce 1973 Dr. Sanders T. Frank a jeho tým zjistili, že diagonální záhyb ušního lalůčku může naznačovat onemocnění věnčitých tepen. V roce 1984 tuto skutečnost potvrdila další skupina vědců.

Ve skutečnosti existuje mnoho určujících faktorů, které mohou přispět k riziku srdečních onemocnění.

V roce 2006 publikoval Dr. Edston T. studiu v časopise American Journal of Forensic Pathology. Uvedl, že záhyb ušního lalůčku má přímou souvislost s kardiovaskulárními chorobami u mužů a žen.

To však není jediný faktor. Hmotnost, věk a generační historie mají také své místo. Záhyb ušního lalůčku je jen doplňkem mnoha faktorů. Existuje zde mnoho jiných faktorů než výška, váha, pohlaví, i to vše hraje roli.

Ale pokud samotné chlupy v uších nezpůsobují srdeční choroby, co potom? Stejné studie ukázaly, že vysoký testosteron = hodně chlapů po celém těle, včetně uší. To vysvětluje, co jsme se zatím naučili. Muži, kteří obvykle mají v krvi hodně testosteronu (av důsledku toho hodně ochlupení na těle), jsou náchylnější k srdečním onemocněním jako ženy.

Ale opět je to jen jeden z faktorů, ale jeden z nejzajímavějších!

Autor: admin

Croissant na stromě dva dny děsil obyvatele sídliště

Jak se dá zvládnout nedostatek spánku po noční směně? Toto by si měl přečíst každý