v

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Onemocnění Covidu-19 odhaluje další zvláštní příznak. Objevuje se hlavně v ústech, konkrétně přímo na jazyku, podle kterého poznáte, že je přítomno onemocnění. Odborníci dali tomuto jevu dokonce název!

Přední lékař zveřejnil na internetu fotografii, která upozorňuje na další z příznaků onemocnění Covid-19. Odborníci, kteří sledují projevy nemoci, tento jev nazvali jako tzv. Covid jazyk, jak je uvedeno na thesun.co.uk. Na svědomí to má profesor Tim Spector, který prostřednictvím fotografie ukazuje na ne právě nejpříjemnější vedlejší účinek viru.

 

Neobvyklý symptom v ústech

Epidemiolog z Kings College London (KCL), který vedl studii aplikace Covid Symptom Study App, uvedl, že nemocní hlásí mimo jiné vředy v ústech.

Na Twitteru napsal: ” Každý pátý člověk s Covidem má stále méně časté příznaky , které se nedostanou na oficiální seznam PHE (Public Health England) – například kožní vyrážky. Je vidět rostoucí počet “Covid jazyků” a podivných vředů v ústech. ”

Jeho teorii podpořila i Gabriel Scally, lékařka pro veřejné zdraví a epidemioložka. Tvrdí, že virus může disponovat skutečně širokou škálou různých příznaků. Když některé nemoci napadnou imunitní systém, může se to projevit právě v ústech.

Lidem může otéct jazyk, kterému se zároveň změní barva a je to doprovázeno nepříjemnou bolestí. Samozřejmě, problémy s jazykem mohou souviset i s nesprávnou hygienou ústní dutiny, kouřením nebo špatnou životosprávou.

Autor: admin

Vyzkoušejte spát jeden týden bez pyžama a uvidíte jaké změny to s vaším tělem a psychikou udělá

Žena šokovala doktory! V únoru porodila chlapečka, v březnu dvojčata.