v

Příprava vakcíny na očkování proti COVIDU-19.Tohle čeká lidi, kteří se nedají očkovat!

V Británii chtějí, aby čkování nebylo povinné pro všechny, přesto lidé budou muset čelit omezením v životě. Jedná se o restaurace, bary, kina či sportovní střediska, kde jim bude zamezen vstup do svých prostor.

V pondělí to řekl představitel Britské vlády, který je pověřen distribující vakcíny, informuje o tom deník The Guardian. Zahawi, který je novým náměstkem britského ministra zdravotnictví, ve svém prvním rozhovoru v této funkci uvedl, že vláda zvažuje možnost vystavování takzvaných imunitních pasů.

Podle Zahawiho budou takové potvrzení pravděpodobně vyžadovat spíše poskytovatelé služeb než samotné britské úřady. Bary, restaurace, kina, sportoviště, jakož i jiná zařízení budou podle něj od lidí zřejmě vyžadovat potvrzení o očkování , podobně jako dosud požadovali používání aplikace monitorující kontakty nakažených. Zahawi přislíbil, že celá záležitost se bude řešit co nejjednodušším způsobem.

Poznamenal přitom, že očkování proti koronavirus nebude povinné. “Myslím, že je správné, že bude dobrovolné,” řekl pro rozhlasovou stanici BBC Radio 4. “Lidé musí mít možnost rozhodnout se, zda se chtějí dát očkovat nebo ne,” citovala jeho slova stanice Sky News. Lidem promluvil slovy, že očkování je podle jeho slov dobré “pro vaši rodinu, vaši komunitu a vaši zemi”.

Autor: admin

Muž našel zlatý poklad. Místo obří odměny dostal "jen" 1

Vánoční broskvičky připravíte snadno i bez formiček : Stačí jen 15 minut a jsou na stole. Celá rodina je miluje, jsou fantastické !