v

První letošní vánoční reklama je tu! Dojmu vás k slzám a skrývá v sobě krásné poselství

 

Dny se zkracují, noci se prodlužují a to může znamenat jen jediné. Přichází období vánočních reklam. Na Slovensku bývá zvykem, že vánoční reklamy začínají hned po “dušičkový” období a i když si mnozí myslí, že je velmi brzy, najde se i množství lidí, které to těší.

Lidé, kteří milují Vánoce, se už většinou nevědí dočkat toho, kdy budou z rádia znít veselé písničky a kdy si budou moci postavit vánoční stromek. Nádherné reklamy jsou součástí tohoto období a portál Unilad informoval o jedné, kterou vytvořila společnost Disney .

NÁDHERNÉ POSELSTVÍ

Disney přišla tento rok mezi prvními s vánoční reklamou, kterou uvedla 9. prosince. Dalo by se dokonce říci, že je to jako krátký film. Reklama již byla sdílena tisícekrát a mnozí lidé oceňují nápad, který za tím je. Dojímavý příběh o babičce a vnučce nenechá jedno srdce chladným. Nechyběl dokonce ani káně Mickey.

Za celou reklamou je však také nádherné poselství. Podle Daily Mail za každé jedno stažení skladby, která hraje v pozadí (Love Is A Compass) do 31. prosince 2020 bude 100% výtěžku věnovaných společnosti Make-A-Wish, která se zabývá pomoci dětem. Poselství reklamy je “od naší rodiny pro vaši” a vyzývá lidi, aby nezapomněli na své rodiny a na tradice, které je nezbytné zachovávat.

 

 

 

 

 

 

Autor: admin

Připravil vás covid o čich? Zde jsou rady lékařů, co v takovém případě dělat

Krajina, ktorá v tichosti porazila koronavírus. Ako Fínsko zvláda pandémiu aj bez prísnych opatrení?