v ,

Psi nikdy neumírají. Oni prostě spí v Tvém srdci. Každý milovník zvířat by to měl přečíst!

I v případě, že by je jejich staré šlachy neudržely na nohou, stejně půjdou dál. Ba naopak, procházka s Vámi je všechno, co si můžou přát. Symfonie pachů, která je obklopuje, to je jejich svět. Kočičí hovínko, pach jiného psa, hnijící mrtvola jiného ptáka, no a Ty. To jsou chvíle, které dělají svět dokonalým a v takovém světě neexistuje žádné místo na smrt.

Problém spočívá v tom, že psi jsou velmi ospalí a v tom spočívá jádro věci. Nedozvíte se to na univerzitách, kde vykládají o tom, co jsou to kvarky, gluony a Keynesova ekonomie. Mají tolik znalostí a zapomínají o tom, že psi neumírají . Skutečná škoda. Psi mají tolik dobrých vlastností, když to lidé dokážou jen mluvit. Když si myslíte, že Tvůj pes zemřel, on pouze usnul ve tvém srdci.

Oni stále vrtí ocasem, a proto tvoje srdce tak bolí a stále pláče. Kdo by nebrečel, kdyby měl ve svém srdci skotačícího psa. Au! Oni skotačí, když se tam probouzí. A říkají: “Děkuji! Děkuji za teplé místo na spaní, navíc tak blízko tvého srdce, to je nejlepší místo!” Ze začátku jsou celou sobu vzhůru, a proto tak často brečíš. A přitom vrtí ocasem.

Ale potom spí stále více a více. (Pamatuj si, že psí čas je zcela odlišný od lidského času. Hodina stráveného času se psem na procházce je pro něj celý den dobrodružství. A pak, když přijdeš domů, pro psa je to týdne nebo několik dnů, než zase půjdete na procházku. Není divu, proč mají rádi procházky.

článek pokračuje na další stránce…

Autor: admin

Známá píseň Leonadra Cohena, jak jste ji ještě neslyšeli. Úchvatný zážitek, co myslíte?

Vyberte si jedno pero a objevte skrytá tajemství vaší osobnosti!