v ,

Rodina z Česka prosí o peníze. Potřebují je na léčbu nemocného syna a pro sebe

Na webové stránce GoFundMe.com, která pomáhá lidem v těžkých životních situacích získat peníze, se objevil příběh jedné rodiny z České republiky. Rodiče zde ostatní uživatele prosí o finanční pomoc na léčbu jejich teprve čtyřletého syna Matěje.

Na webové stránce popisují svůj příběh – deset let žili ve Velké Británii, kde se jim také narodily jejich dvě děti, čtyřletý Matěj a sedmiletá Markétka. Po deseti letech se však rozhodli, že by se rádi vrátili zpátky domů do Čech. Chtěli zde začít znovu a vytvořit svým dětem domov a krásnou budoucnost. Jednoho dne se ale jejich sen naprosto rozplynul.

Jen pár měsíců poté, co se vrátili zpět do České republiky, lékaři Matějovi diagnostikovali vícenásobný Wilmsův nádor na ledvinách. Jak následně ve svém příběhu dodávají, stav jejich synka je opravdu vážný, jelikož se nádor nachází ve třetím stádiu.

Rodiče tak prostřednictvím této stránky žádají o pomoc na léčbu pro Matěje a pro ně samotné. Maminka Matěje dala totiž ve své práci výpověď, aby se o syna mohla starat sama doma, což samozřejmě s rodinným rozpočtem udělalo své.

Rodina doufá, že se vybere alespoň deset tisíc liber, což je přibližně necelých 300 000 korun. Pokud i vy byste rádi této rodině přispěli, navštivte tuto stránku a přečtěte si jejich příběh. My budeme rodičům i malému Matějovi držet pěsti a doufat, že se na ně konečně usměje štěstí.

Autor: admin

Luxusní cigánská svatba na východě Slovenska Stála neuvěřitelných milion korun! Ani pečené prase nechybělo

Karamelovo-krémový fantasy tip na cukroví aneb skutečný vánoční zázrak!