v ,

Rozlučte se s vráskami a ochablou kůží na obličeji po mytí s kokosovým olejem a práškem na pečení!

Dnes budeme odhalovat recept na úžasnou přirozenou směs, která hluboce čistit póry a pomůže vám zbavit se černých teček a akné. Tato kombinace bude také odlupovat suchou kůži, odstraní z ní špínu z póru, a eliminuje zarudnutí, akné a jizvy. Neuvěřitelné!

Obsahuje dvě neuvěřitelné účinné složky, jedlou sodu a kokosový olej. Hydrogenuhličitan sodný je výkonnou a univerzální složkou, která může být použita mnoha různými způsoby.
Používá se při přípravě domácího pečiva, pro domácí použití, jako deodorační a leštící činidlo, jakož i pro čištění škodlivých a toxických čistících prostředků pro domácnost.

Prášek do pečiva je používán jako kosmetický přípravek pro růst vlasů, zubů, a kůže. Je úžasný v léčbě akné, protože je to amfoterní sloučenina, a tím vyvažuje rovnováhu pH pokožky a zabraňuje vzniku akné, protože pH nerovnováha je hlavní příčinou akné.

Na druhou stranu, kokosový olej má silné léčivé, hydratační a antibakteriální vlastnosti, které účinně vyživují pokožku a snižují vady pleti.

složení:

1 lžička jedlé sody
2 lžičky organický extra panenský kokosový olej

Způsob přípravy:

V malé misce smíchejte ingredience pro přípravu pasty. Naneste pastu na kůži a jemně masírujte krouživými pohyby. Poté nechte působit po dobu 5 minut.

Pak ho smyjte teplou vodou. Vzhledem k tomu, kokosový olej hluboce hydratuje pokožku, nemusíte použít hydratační krém.

 

Autor: admin

Domy postavené s plastových lahví: Zde je ekonomické, proti-seizmické a ekologické řešení.

S touto domácí silnou zubní maskou si vyčistíte dutiny přirozeně a vyléčí i zubní kaz