v

S tímto návodem si rychle vyčistíte plíce za pouhé 3 dny! Jako kdybyste nikdy nekouřili! Kuřáci povinně!

Kuřáci nejsou jediný, kteří mají problém s plícemi, se znečištěním ovzduším dnešního světa začínají mít dokonce i děti rakovinné bujené v plicích a nebo velké potíže s dýcháním. I, když je tento návod nastaven čistě na kuřáky, pomůže rozhodně všem a to bez vyjímky. Tady platí pravidlo že, pasivní kouření je stejně nebezpečné a to se neříká ze srandy, ale proto, že to tak opravdu je!

Tento návod vám pomůžu vyčistit plíce plné toxinů za pouhé 3 dny! Nejdůležitější je si uvědomit, že minimálně 2 dny před začátkem je potřeba vyřadit veškeré mléčné produkty. Ty by totiž mohly výrazně zpomalit uzdravování plic a výsledek by nebyl tak překvapivý. Před prvním dnem léčby vypijte 1 šálek vašeho oblíbeného bylinkové čaje! Pomůže nastartovat metabolismus a teď k návodu.

Tímto návodem si vyčistíte plíce i od víceletého kouření:

  • 1. Ráno, ještě předtím, než se nasnídáte, vymačkejte si dva citróny do 300 ml vody a vypijte ji.
  • 2. Kdykoli přes den vypijte 300 ml grapefruitového nebo ananasového džusu (pokud vám grapefruit nechutná). Můžete také použít minerální vodu k doladění chuti. Tato ovoce jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají vyčistit plíce
  • 3. Mezi snídaní a obědem se napijte 300 ml mrkvového extraktu. Mrkev značně ovlivňuje krevní alkalizaci, což v našem případě opět znamená výpomoc při čištění plic.
  • 4. K obědu vypijte 400 ml džusu, který obsahuje velké množství draslíku. Můžete jej jednoduše udělat z jídel jako řepa, rajčata, petržel, fíky nebo mandle.
  • 5. Ještě předtím, než půjdete spát vypijte 400 ml brusinkového džusu. Brusinky pomáhají zejména ve vypořádání se s bakteriemi v plicích.
  • 6. Je také důležité si dát každý den během detoxu horkou minimálně 20 minutovou koupel. To vám pomůže dostat toxiny z těla.
  • 7. Můžete také vyzkoušet eukalyptový olej. Přidejte 5-10 kapek eukalyptu do hrnce s horkou vodou, dejte nad něj svou hlavu a inhalujte dokud voda nevychladne.Jestli máte mezi svými známými zapřísáhlé kuřáky, kteří ani přes nebezpečí cigaret nechtějí přestat kouřit, pošlete jim tento návod. Díky němu by se mělo jejich plicím nepřestavitelně ulevit.

Autor: admin

Lahodné řezy s krupicí a šlehačkou připravené během 15 minut bez pečení! Pochutná si úplně každý!

Masírujte si ukazováček 60 sekund a uvidíte, co se stane s vaším tělem. Toto je starý japonský trik