v , ,

Skutečný příběh jednoho čtenáře: Jak přírodně snížit cholesterol, cukr, tuky a triglyceridy v krvi

Jeden čtenář se s námi podělil o svou zkušenost s tím, co dokáže jedna netradiční přírodní léčba, bez žádných farmaceutických léků, udělat s cholesterolem, krevním cukrem, tuky a triglyceridů v krvi.

Tady je už jeho příběh:

Stalo se mi to před několika měsíci, když mi můj doktor ukázal výsledky krevních testů.

A musím říct, nevěřil jsem svým očím. Když jsem viděl hodnoty parametrů moči, cholesterolu, krevního cukru, lipidů a triglyceridů, byl jsem doslova šokován.

Všechny uvedené veličiny vysoce překračovaly normální hodnoty. Čekal bych, že člověk v takovém stavu by měl být dávno mrtvý. Ale nebyl. Ten člověk byl stále živý.

Doktor nejprve svou rukou zakrýval jméno. Poté, když ji dal pryč, uviděl jsem na papíře jméno. Tím pacientem byl sám profesor.

Proto jsem se ho zeptal: „To myslíte vážně? Ale jak? Co se stalo? “

Usmál se na mě a ukázal mi další analýzu krve se slovy: „Podívejte se na tohle a porovnejte to s první analýzou. Pak se podívejte na data obou testů „.

A to jsem také udělal. Hodnoty jednotlivých veličin na druhém testu již byly všechny v normě. Tato krev již byla perfektní a bez chyb.

Podruhé jsem zůstal s šoku, když jsem se podíval na data. Rozdíl mezi těmito dvěma testy byl pouze 1 měsíc.

Proto jsem se ho znovu zeptal: „Jak jste to dokázal? To je vskutku úžasné!“

Potom mi profesor prozradil, že za tento malý zázrak vděčí svému lékaři. V podstatě, jeho lékař mu doporučil jednu netradiční léčbu, kterou mu poradil jeho kolega, jiný lékař.

Také mi prozradil, že tuto léčbu vyzkoušel už několikrát a vždy se stejně skvělými výsledky.

A dokonce i sám lékař mého profesora používá tuto léčbu alespoň jednou za rok. Buď preventivně nebo tehdy, když si udělá krevní testy a některé ze zmíněných veličin jsou mimo normy.

Doporučujeme vám, abyste ji vyzkoušeli i vy. Určitě nebudete litovat.
Jak přírodně snížit cholesterol, cukr, tuky a triglyceridy v krvi
Každý týden po dobu 4 týdnů si kupte v obchodě čerstvou oranžovou dýni. Každý den z ní odkrojte 100 až 120 gramový kousek a zbytek skladujte v lednici.

Z vyříznutého kousku oloupejte slupku, nakrájejte ho na menší kousky, ty vložte syrové do mixéru, přidejte trochu vody a dobře to rozmixujte, dokud nezískáte hladkou homogenní směs.

Pijte tento vitamínový nápoj 15 až 20 minut každý den před snídaní.

Určitě dělejte tuto kúru pravidelně každý den po dobu jednoho měsíce, případně tehdy, když potřebujete snížit hladinu krevního cholesterolu.

Na co nesmíme zapomenout
Nejlepší věcí na této kúře je, že ji máte zcela pod kontrolou.

Nezapomeňte však vždy před jejím zahájením a po jejím skončení si dát udělat krevní testy, abyste si uměli změřit její účinnost.

Můj profesor mi řekl, že tato kúra nemá žádné vedlejší účinky, protože jediné, co zahrnuje, je jedna přírodní zelenina a voda (nápoj nikdy nepřislazujte!).

Jak dýně léčí?
Můj profesor je skvělý chemický inženýr. Proto se rozhodl prostudovat dýni, aby zjistil jak funguje.

Pomocí chemické analýzy v ní našel látky, které odstraňují špatný LDL cholesterol z cév a z těla ho vyplavují prostřednictvím moči.

Výsledkem toho se pak člověk cítí mnohem lépe, je plný energie.

Doufáme, že vám tento článek přijde k užitku, a že se s ním podělíte i se svými přáteli a známými.

Sdílet

Autor: admin

Chtěl chytit velkého pavouka a ohromit své přátele. Pokud se bojíte pavouků, tak pozor!

Češka koupila zdevastovaný byt a neuvěříte jak ho za dva měsíce proměnila