v ,

Stařenka prosila sestřičku, aby ji vyčistila nehty. To, co sestřička udělala zasáhlo celý internet!

0

Dnešní moderní společnost je velmi cynická, podobající se pralesu, ve kterém většina lidí prostě jen musí přežít. Všechno tohle na pozadí rostoucího toku informací a zrychlujícího se rozvoje spotřebitelů. Ale ne všechno je ztraceno a něco lidského se v nás i nyní ještě najde.

To dokazuje i příspěvek jedné ze zdravotních sester, která pracuje v domově důchodců. Dívka se jmenuje Brendaline Mae Porter a náplní její práce je starat se o starší, ale ona jim nejen pomáhá, ale i jim zpříjemňuje jejich poslední dny.

Možná i proto se její příspěvek stal virálním a dostal kolem milion lajků.

Dnes jsem čistila nehty jedné z našich nových obyvatelek a zachtělo se jí průsvitného laku. Řekla jsem jí, že to je nudné: mohu vám je namalovat nějakou veselejší barvou? Na co mi ona řekla: “Moje ruce nejsou hezké, nechci, aby si jich někdo všímal.

Tehdy jsem jí opatrně řekla:”Však vaše ruce mluví o celém vašem životě. Znaly lásku i radost, a určitě přežily mnoho potíží. Kolikrát něžně hladily vaše blízké a kolik dobrého jistě udělaly. “Potom jsme se společně shodli na tom, že se jí nejvíc hodí růžový,”

Jak krásné je, že lidé nacházejí krásu i tam, kde se zdá, že už dávno není. A jak je krásné, že v celé naší nekonečné hromadě “důležitých” záležitostí se najde někdo, kdo je schopen nás na moment zastavit a pomoci nám vzpomenout si, že jsme lidé a ne stroje, které do nekonečna dělají totéž.

Autor: admin

V Zubří muž zastřelil hosta restaurace, okolnosti potyčky jsou zatím nejasné

Nikdy jsem nevěděla, jak praním odstranit skvrny z utěrek. Potom mi kamarádka ukazála tento jednoduchý trik a utěrky jsou jako nové!