v

Střelba v Líském: Zřejmě vraždil bachař! Zastřelil tchýni i part

Za útokem na Kladensku stál podle médií zaměstnanec vězeňské služby. Ten měl zastřelit jak svou partnerku, tak i tchýni, a následně sebe. Přežilo jen malé miminko.

Generální inspekce bezpečnostních sborů podle webu idnes.cz převzala vyšetřování trestného činu v obci Líský nedaleko Slaného na Kladensku. Mluvčí Vězeňské služby ČR Petra Kučerová potvrdila, že pravděpodobný pachatel byl členem jejich složek.

Podle zdroje blízkého vyšetřování k tragédii došlo vedle domu na příjezdové cestě. Policie nechala odtáhnout na expertízu dvě auta, která u domu stála. Jaký byl motiv střelby zatím není známo.

Pachatelem je podle policie zřejmě otec rodiny, kterého policie našla v domě mrtvého. Ten podle dosavadních informací zastřelil jak svou partnerku, tak její matku. Následně měl otočit zbraň proti sobě.

Tragédii přežilo teprve třítýdenní miminko a dvanáctiletá dcera zavražděné matky, ta ale v době střelby nebyla doma. Původní informace ale pracovaly s verzí, že je jednou z obětí.

Zveřejnil admin

Většinu žen po 50-tce trápí vrásky kolem očí a na krku: Neutrácejte za botox – toto omladí celý obličej a nestojí to skoro nic!

Po STŘELBĚ na Kladensku TŘI MRTVÍ! Muž zabil dvě ženy a sebe, př