v

Tajemství Heleny Růžičkové († 67) odhaleno: Skončila na psychiatrii, ale TOTO byl skutečný důvod proč!

Když Helena Růžičková († 67) dostala na delší dobu zákaz hrát, říkalo se, že si to odneslo její duševní zdraví. Musela být hospitalizována na psychiatrické klinice v Bohnicích. 16 let po její smrti je však jasné, že toto nebyl skutečný důvod jejího pobytu v ústavu. Kvůli tomuto tam skončila!

Důvod, proč Helena Růžičková dostala v 70. letech zákaz hraní byl ten, že vystoupila na jeviště opilá a posílala komunisty do * rdele. Po této aféře nemohla více hrát a dokonce jí bylo doporučeno jít prodávat zeleninu. Celé roky se mluvilo, že se herečka po tomto zhroutila a proto na několik týdnů skončila na psychiatrii.
Doktor, který ji tehdy vyšetřoval, Miroslav Plzák v jednom ze svých posledních rozhovorů prozradil, jak to celé ve skutečnosti bylo. Český portál ahaonline.cz si  zavzpomínal u příležitosti 10. výročí smrti. Právě tento ikonický sexuolog mohl za to, že byla Růžičková několik týdnů zavřená na psychiatrii v Bohnicích.
Neměla přitom žádné duševní problémy, jak se říkalo. Celé to bylo vymyšleno. “Bylo jí řečeno, že by dělnická třída uvítala, kdyby šla na čas manuálně pracovat, že její protistátní výroky pobuřují. Tak jsme si ji ponechali několik týdnů v léčebně, “ přiznal po letech otevřeně Plzák. No téměř si vyrobili obrovské problémy.
Otočilo se to ale proti nám, našli se tací, kteří měli zaručeno zprávy a tvrdili, že je Růžičková na psychiatrii z moci úřední,” prozradil doktor. Nebýt jeho, tak by slavná herečka skutečně musela jít pracovat k pásu. Potvrzení, že je propracovaná a potřebuje odpočinek, jí zajistil právě on.

Autor: admin

Zbavte před Vánoci žaluzie prachu a špíny bez větší námahy

Dominika Gottová: Pokus o sebevraždu!