v

Tajný trik pro krásné vlasy: Přidejte do šamponu tento malý zázrak a uvidíte ten rozdíl!

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Platí to však jen v případě, že jsou vlasy zdravé, husté a lesklé. Existuje tajný trik, jak zlepšit kvalitu svých vlasů, zrychlit růst a nebude vás to stát přitom žádné extra náklady. Jak uvádí portál glamour, postačí vám klasický šampon a obyčejný aspirin. Tato kombinace navíc urychluje růst vlasů …

Trik je v tom, že do šamponu, který běžně používáte (nejlépe do šamponu s neutrálním pH), přidáte rozdrcený aspirin. Díky tomu bude vaše hříva zdravější, lesklejší a konečky se nebudou třepit. Vlasy budou růst rychleji!

postup:
Na každých 100 ml šampónu potřebujeme 3 tablety aspirinu. Vložíme je do hmoždíře a rozdrtíme na prášek (nebo jejich rozdrtíme pomocí lžíce). Prášek nasypeme do láhve se šamponem a důkladně protřepeme. Necháme přes noc odležet a začneme používat až další den.

Takto připravený šampon aplikujte jemnou masáží od kořínků až ke konečkům a opakujte tento postup alespoň 1-krát týdně. Výsledkem jsou mnohem déle, hezčí vlasy bez roztřepených konečků. Stojí za to, vyzkoušet tuto metodu!

Výhody aspirinu v šamponu
Důvod, proč tato kombinace opravdu funguje, je ten, že aspirin eliminuje odumřelé buňky a nečistoty, čímž umožňuje lepší vstřebávání živin. Navíc, kyselina salicylová, která se v něm nachází, stimuluje cirkulaci a dokáže okysličit vlasové folikuly, čímž se podpoří růst vlasů. Aspirin má také protizánětlivé a hojivé účinky.

Upozornění: Pokud při aplikaci této kombinace pocítíte nepříjemné pocity, svědění nebo pálení, okamžitě opláchněte a přerušte používání.

Co myslíš?

Autor: admin

Důchodci a 5000 korun „rouškovného“: Senát už ho má na programu!

Dokonalý postupný sestřih si vykouzlíte za pár minut i sama doma: kadeřnici více nepotřebujete a ještě i ušetříte!